16.12.2018 23:39 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Регіонали примусять мільярдершу Тимошенко заплатити податки

tymoshenko za gratami1У парламенті пропонують створити слідчу комісію щодо ухилення прем'єра Юлії Тимошенко від сплати податків.
Відповідний проект постанови вніс регіонал Володимир Макеєнко, повідомляє сайт парламенту.

Пропонується встановити, що кількісний склад слідчої комісій становить 9 депутатів, виходячи із забезпечення представництва депутатських фракцій в її складі.

Головою комісії пропонується призначити регіоналку Олену Бондаренко, заступником голови — комуніста Сергія Гордієнка.

Декілька маєтків у Дніпропетровську, що займають цілий квартал між вулицями Барвінківською і Тельмана, невеличка «хатинка» на дамбі в Конча-Заспі – ось не повний перелік власності родини Тимошенків та особисто Юлії Володимирівни, – такі дані автор проекту постанови вказує у пояснювальній записці до документу.

У той же час, декларація про доходи кандидата на пост Президента України, Тимошенко Юлії Володимирівни, опублікована на офіційному сайті Центральної виборчої комісії, містить лише інформацію про квартиру загальною площею 52,1 кв.м., що перебуває у власності чоловіка, проте не містить адреси місця проживання.

При цьому, у поданих матеріалів до Центральної виборчої комісії зазначено, що «Тимошенко Юлія Володимирівна, 1960 року народження, громадянка України, член політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», освіта вища.

Прем’єр-міністр України, проживає в місті Дніпропетровську, висунуто політичною партією «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». З даної інформації можна зробити висновок про те, що Тимошенко Ю.В. або грубо порушує вимоги Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання» в частині ухилення від реєстрації за місцем тимчасового перебування у місці Києві, або ж незаконно використовує державні кошти на переліт (переїзд) кожного дня з Дніпропетровська до Києва». 

Хочете більше знати про богатства та маєтки Юлії Тимошенко — тоді Вам слід ознайомитися з наступними публікаціями:

Тимошенко в декларации наврала о своих доходах. Журналистское расследование 

Про маєток олігарха Юлії Тимошенко

З життя державної еліти: новий маєток родини Юлії Тимошенко

Мэтью Бжезински: Женщина на 11 миллиардов долларов

Началась осада дворца Юлии Тимошенко в Конча-Заспе. Фото

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 22-12-2009 10:09 | Кількість переглядів 18898 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , ,

Читайте по темі

  • Владимир

    Почему «заставят заплатить налоги», если других граждан за воровство на гораздо меньшую сумму сажают в тюрьму?

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

статистика Rambler's Top100
bigmir)net TOP 100 Новини громадського спротиву штучній девальваціщ гривні