24.04.2018 20:52 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Катинь-2

poland-traur3

На фото: Польська амбасада в Києві. 10 квітня 2010 року.

Is fecit, cui prodest

Польська нація і держава переживає страшну трагедію. Водночас обезголовлено державу та армію! Такого жахливого результату не дає навіть перемога у війні! У 1939 році втрати вищого керівництва Речі Посполитої були значно меншими.

Вражає, так би мовити, гєбістський символізм події, коли з нагоди вшанування пам'яті знищеної радянським режимом військової еліти Речі Посполитої стається така само трагедія з польською елітою.

При цьому не можна забувати, що загинула саме та частина польської еліти, яка була твердою і послідовною у відстоюванні національних інтересів Польщі. Для нас, українців, має значення, що суверенітет Польщі вони напряму пов'язували зі суверенітетом України і поширенням демократії європейського зразка та євроатлантичної інтеграції на весь пострадянський простір. Ці люди мужньо протистояли імперським зазіханням Кремля на незалежність та територіальну цілісність сусідів. Яскравий приклад — активна підтримка Лехом Качинським суверенитету Грузії під час нещодавньої інтервенції Росії.

Це не перші символічні смерті у Росії. Так, на день народження Владимира Путіна кілька років тому було вбито опозиційну журналістку Ганну Політковську, яка критикувала у своїх книгах та газетних публікаціях президента Росії за геноцид у Чечні. Вбивство за допомогою радіоактивного полонію Литвиненка у Великій Британії було черговою звісткою тим, хто осмілюється протистояти Імперії Зла.

Президент Польщі Качиньський був безсумнівно найбезкомпроміснішим критиком Росії серед усіх лідерів країн ЄС і багато міжнародних оглядачів називали його, як і Президента України Віктора Ющенка, який у 2004 році постраждав від російського діоксину, "особистим ворогом Путіна".

Не дає спокою питання, чому Лех Качинський та його соратники загинули саме зараз, саме на території Російської Федерації, саме при таких незрозумілих із точки зору здорового глузду та елементарної логіки обставинах?

Цікаво, що президентський літак було у 2009 році ремонтовано у Російській Федерації в Самарі на ОАО «Авіакор – авіаційний завод».

Дуже сумнівними виглядають обставини з закриттям аеропорту під час запланованого візиту, посилання спікерів Кремля на сильний туман і втрату через це будь-якої навігації для технологій ХХІ століття  дещо абсурдні. Яким чином керівник посадки дозволив знизитися на небезпечну висоту? На радарі чітко видно й лінії курсу-глісади й положення відносно них відмітки від літака.

Насправді було тільки дві спроби посадити Ту-154. А фактично тільки одна. Літак прилетів — покружляв — зайшов ще раз вже сідати. Кремлівська преса зумисно «плутає» 4 круги над аеродромом з 4-ма посадками.

Основним принципом кримінального розслідування є Is fecit, cui prodest («кому вигідно?»). Імперська Росія сьогодні позбулася еліти польських «консерваторів», які на чолі з Качинським були чи не останнім бастіоном на її шляху до «умиротворення» Європи.

Взагалі останні зовнішньополітичні «успіхи» путінського Кремля вражають: за лічені дні в Киргизстані у результаті заколоту встановлюється промосковський режим, який вже запросив військової допомоги, та усувається найпослідовніший антикремлівський політик Європи разом з командою.

Нещодавно перед тим у результаті виборів, попереджених та супроводжуваних масованою інформаційною агресією російських і проросійських медіа, від керма влади в Україні йде найбільш ненависний для московського керівництва Президент України Віктор Ющенко.

Цей ланцюг мав би стати застереженням і сигналом тривоги для всієї Європи та США. Тільки чи буде кому там його почути за газовими торгами та конструюванням нових геополітичних розподілів і сфер впливу?

І останнє, у аналітиків, що знайомі з кривавими методами роботи Кремля (Коновалець, Петлюра, Троцький, Василь-Вишиваний, Бандера, Кенеді(?), немає сумнівів, що до авіакатастрофи під Смоленськом причетні спецслужби Росії. Спростувати причетність ФСБ чи ГРУ до теракту під Смоленськом могло б лише надання польській стороні всієї документації перельоту, переговорів в ефірі, записів супутників, радарів та повне сприяння у розслідуванні трагедії. 

Співчуваємо всім полякам! Вічна пам'ять загиблим Героям Польщі!

Jeszcze Polska nie zginela,
Kiedy my zyjemy.
Co nam obca przemoc wziela,
Szabla odbierzemy.

Marsz, marsz, Dabrowski,
Z ziemi wloskiej do Polski,
Za twoim przewodem
Zlaczym sie z narodem.

Przejdziem Wisle, przejdziem Warte,
Bedziem Polakami,
Dal nam przyklad Bonaparte,
Jak zwyciezac mamy.

 

Довідка про терористичні традиції усунення політичних опонентів Кремля від Sprotiv.org: Троцький — вбитий льодорубом у Мексиці, Коновалець — вбитий бомбою в коробці з цукерок в Голландії, Бандера — вбитий пострілом з ампули з цианістого калію в Німеччині, Ющенко — отруєний діоксином в Україні, Яндарбієв — вбитий вибухівкою в машині в Катарі, Литвиненко — отруєний полонієм у Великобританії... 

Вадим Гладчук

 

Читайте також:

Катынь-2. Полный список погибших пассажиров самолета Ту-154

Брат президента Польщі Качиньського упізнав його тіло

Рука ФСБ? Под Смоленском в авиакатастрофе погиб Президент Польши Лех Качиньский. Фото

Подозрительные авиакатастрофы

Валерия Новодворская: Жестокая посадка

Авиакатастрофа под Смоленском — теракт российских спецслужб. Расследование

Хронология смоленского теракта. Ложь Кремля

Відео REUTERS: Polish president killed in Russian plane crash

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 11-04-2010 15:09 | Кількість переглядів 25491 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

статистика Rambler's Top100
bigmir)net TOP 100 Новини громадського спротиву штучній девальваціщ гривні