12.07.2020 19:30 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

На смерть Майдану-2

На фото Кличко знищує Майдан

Я набагато більше побоююсь влади, котра тітушками, «комунальниками в бронежилетах» і Беркутом 2.0 зачистила Майдан, аніж усіх феесбешників та безхатченків, котрих теоретично можна було б уявити у наметах на головні площі.

Система, котра прибрала таких небезпечних бомжів з Майдану, показала, що вона лишилася тупою, жорсткою і здатною діяти силою у незаконний спосіб. Переговори, опора на суспільство, довіра – це не її шлях.

Частково ми мали у центрі клоаку, але спосіб, яким влада позбавилася від цієї клоаки – це свідчення, що гниль все ще панує над країною, гниль набагато гірша, ніж будь-що, що ворушиться у наметах.

Гниль, яку нам ще (знову) треба буде видалити.

Порадували лише окремі підрозділи МВС, що повелися достойно.

Безумовно, винуваті ми всі, майданів ці, що допустили це. І те, що Майдан місцями перетворився у антимайдан, і що влада сили не перетворилася на владу правди. Ми виявилися неготовими до цієї несподіваної революції – ми лише трималися з усіх сил, і вистояли, не заплямувавши себе убивством і терором.

Я раніше пропонував шлях – знайти конструктивну частину майданівців, авторитетних екс-лідерів Майдану та адекватну частину тих, хто працює там зараз, і, спираючись на неї, витіснити маргінальний елемент. Виявилося, що адекватних переговірників у сьогоднішній владі ще менше, ніж на вчорашньому Майдані.

Я пропонував витіснити бомжатню, чітко усвідомлюючи, що ми будемо робити з Майданом далі. Але над майбутнім ніхто й не думав працювати, вирішили повернутися в минуле.

Що буде далі – тепер уже видно. Зросте і так величезна популяція незаконних генделиків, котрими заставлено Майдан, людей витіснять з центральної площі міста в угоду автомобілям. За Майдан з генделиками і майбахами на тротуарах – ось за що воював новітній «Беркут» з бомжами та хуліганами.

У цій війні постраждали мобілізаційні намети добровольчих частин, що зараз воюють у АТО – сумніваюся, що їм надана можливість для роботи деінде.

Я не раджу киянам радіти, що Майдан очищено. Нашою нездатністю самостійно розчистити Майдан скористалися ті, кого треба було зачистити у першу чергу.

Владу в країні не очищено, тому скоро, дуже скоро ця влада прийде за вами – у образі ментів, що кришують ларьки, тітушок, що (тепер уже з автоматами) захищають незаконні забудови і захоплюють медичні заклади, у вигляді повного спектру інших бісів і демонів, котрі так нам приїлися за попередні роки. Пекло повертається, зараз воно робить розминку на Майдані, завтра звично візьметься за вас.

Одна надія – що вітер змін все ще дме у вітрила, і наша історія прискорюється.

 

 

Ігор Луценко, депутат Київської міськради

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 10-08-2014 7:45 | Кількість переглядів 311252 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , ,

Читайте по темі

 • Анатолий Ковалев

  Не відбувається в

  Україні керівництва рухом «Майдан». Всі працюють стихійно і неузгоджено.

  Краще працюють районні об’єднання, ніж республіканське.

  Наприклад, наше

  районне об’єднання Майдан поставили свого голову райдержадміністрації, голову

  райради, нам влада виділила кабінет для роботи, впливаємо на підбір кадрів ,

  контролюємо процеси в районі і т.п.

  Потрібно збирати

  делегатів з районів в Київ та оновити Всеукраїнське об’єднання Майдан, домогтися,

  щоб передали нам Український дім, виділили для обслуговування бюджетні кошти.

  Всеукраїнський

  штаб повинен розпочати керівництво обласними та районними організаціями.

  Тоді ми будемо сильними та зможемо багато чого хорошого зробити в країні,

  особливо зараз перед виборами.

 • Nataly Kolesnik

  Не розумію, чому так мало коментарів? Всім стало байдуже, хто буде далі у владі і що з нами буде? Чи може видохлись? Невже ті сотні, що були на майдані, всі на Донбасі і їх використовують, як гарматне м'ясо? Невже уся боротьба на майдані, всі жертви даремні?

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100