ГРОМАДСЬКИЙ СПРОТИВ УКРАЇНИ
www.sprotiv.org

Як може розвернутися наступальна операція путінських рашистів на українському Донбасі? Розслідування

Автор Sprotiv.org дата: 17/04/2021 @ 08:24 в Російсько-українська війна,СТАТТІ | Нет комментариев

[1]

Концентрація російської армії на кордонах України досі викликає масу питань про те, яким чином вона буде використана. Адже цілком очевидно, що тримати таку масу живої сили і техніки фактично в чистому полі більш ніж два тижні дуже дорого і не має ніякого стратегічного сенсу. Тим більше, що зустріч президента США Байдена і Путіна, яка якимось чином може змістити акценти, відбудеться, судячи з усього, не раніше літа. А значить російському військово-політичному керівництву вже буквально в найближчі дні доведеться вирішувати непросту проблему — під зручним приводом починати згортання операції або ж провести локальну операцію.

І тут є тільки один варіант — підтримка «корпусів» проксі-формувань на окупованій територій Донеччини та Луганщини, які можуть спробувати провести операцію по виходу на адміністративні кордони областей, про що вони мріють ще з часів підірваного невідомими месниками Захарченка.

Зрозуміло, що в цьому випадку ні про який фланговий удар в Харківській області мови йти не може: в наступ можуть піти тільки «іхтамнєти» із зірваними шевронами і зафарбованими номерами на військовій техніці.

Головні напрямки

Про стан «народних міліцій Л/ДНР» ми вже не так давно писали. Повторюся: там відчувається брак всього — від мотивованого особового складу до сучасної техніки. Однак все-таки спробуємо пофантазувати і чисто гіпотетично описати сценарій можливого проведення наступальної операції цими вкрай обмеженими силами при такій же обмеженій підтримці російської армії.

При цьому перш за все варто сказати, що згідно з військовою наукою для подальшого розвитку операції противник повинен створити, крім ударних кулаків, ще й як мінімум подвійну перевагу в силах і засобах. На практиці це може означати збільшення угруповання на окупованих територіях, а при нинішньому стані інфраструктури в короткий час таке завдання майже нездійсненне. Але все ж таки...

Отже, оскільки ЗСУ за останні роки реально створили три лінії оборони, завданням противника стане їх прорив і вихід на оперативний простір принаймні на трьох напрямках — інакше загальний наступ не має сенсу і може бути легко зупинений як шляхом підтягування резервів з другої і третьої ліній, так і перекиданням підрозділів з інших напрямків (благо розмір театру бойових дій вкрай обмежений в просторі).

Судячи з подій останніх років і постійні спроби захопити «нейтралку», перспективним для наступу російські куратори гібридної армії розглядають волноваський і маріупольський напрямки. І це цілком очевидний вибір — рельєф тут майже плаский, а відсутність великих населених пунктів (виняток Маріуполь і Волноваха) дозволяє тут розгорнути танковий наступ.

Варіант з Вугледаром

Ще одна очевидний напрямок для атаки «корпусів» — Вугледар, який розташований за лінією протистояння і, на думку російської розвідки, менш укріплений, ніж та ж Волноваха. Цей локальний наступ повинен створити так званий «Вугледарський виступ», до якого увійдуть, окрім власне Вугледара, — Новомихайлівка, Ольгинка і Новотроїцьке.

У разі такого розвитку подій наше командування буде змушене відволікати сили на деблокування такої важливої дороги, як Новотроїцьке — Велика Новосілка — Павлоград. Крім того, звідси противник може почати наступальні дії в напрямку Волновахи з можливістю блокування тут нашого угруповання.

Крім того, взяття під контроль противником двох висот (кургану «Могила-Кирилівка» і висоти «228» північніше Ольгинки) дозволить контролювати вогнем все переміщення в північних околицях Волновахи.

Подальшим напрямком для удару будуть селища Рівнопіль та Іванівка. Практично одночасно противнику потрібно завдати удару по умовній лінії «Мирне-Андріївка-Донське» для виходу на контроль ще однієї важливоі висоти — кургану «Могила-Косач» висотою 257 м. З його взяттям стане можливий вогневий контроль над стратегічно важливою рокадною трасою «Донецьк- Маріуполь».

Далі наступ, за канонами військового мистецтва, має йти на південь в напрямку Бугасу і Волновахи, з тим, щоб організувати умовний «котел» в районі Гранітного укупі з допоміжним ударом з-за Кальміусу.

Однак варто зазначити, що через вибудувану оборону та при мотивованих захисниках бойовики тут можуть загрузнути в боях на тижні.

Головні цілі

Основною ж метою такого удару для противника мають бути північні та північно-західні підступи до Маріуполя — Малоянисоль, Кременівка, Кальчик і Володарське, падіння яких буде означати і падіння приморського міста.

Одночасно з цим «армія ДНР» повинна буде провести наступ на двох напрямках — в районі Донецька з метою відтискання наших військ хоча б на лінію «Тарасівка-Селидове-Курахово» і в районі Горлівки.

Нечисленна «Народна міліція ЛНР» не здатна самостійно вести наступальні бойові дії, а тому «звільнення» Луганської області взагалі неможливе без прямого удару «з-за поребрика» на Станицю-Луганську і Щастя.

Загалом всі сили «луганських міліціонерів» повинні бути сконцентровані на двох ударах — в напрямку Бахмута і Лисичанська. Однак з огляду на реальний стан «2-го корпусу» без «підпирання» «іхтамнєтами» — це нереальне завдання. Остаточним акордом такої операції могло б бути взяття Слов'янська і Добропілля.

Що в реальності

Всі ці чисто теоретичні викладки розбиваються об реальність — в нинішньому стані «армія ДНР» не здатна вести бойові дії більш ніж на одному оперативному напрямку. Тобто фактично такий наступ перетворюється просто в серію послідовних локальних ударів, що робить загальний наступ майже безглуздим.

Але якщо під личиною «армії Новоросії» виступатимуть російські підрозділи, сконцентровані на нашому кордоні в Ростовській області, то такий сценарій цілком реальний, хоча і пов'язаний з величезними втратами, особливо на початковому етапі прориву двох ліній оборони. Адже не секрет, що прифронтові території щільно заміновані, пристріляні, а Генштаб ЗСУ має в запасі кілька планів розвитку ситуації, в тому числі і контрнаступального характеру з оголошенням воєнного стану, чергової хвилі мобілізації та підтягуванням додаткових сил як ЗСУ так і НГУ.

Михайло Жирохов, Національне бюро розслідувань України [2]

Накопичення російських сил може стати основою для військових вторгнень в Україну, — директор ЦРУ Вільям Бернз

Автор Sprotiv.org дата: 15/04/2021 @ 07:33 в Національна безпека,НОВИНИ,Російсько-українська війна,США | Нет комментариев

[3]

Накопичення російських сил у окупованому Криму та на Донбасі можуть призвести до можливого військового вторгнення, заявив директор ЦРУ Вільям Бернз під час слухання «Світові загрози» у комітеті із розвідки Сенату США, повідомляє Національне бюро розслідувань України [2].

На запитання сенатора-республіканця Роя Бланта про мотиви Володимира Путіна в ескалації ситуації на Донбасі, Бернз заявив: «Думаю, очевидно, російське стягування сил у Криму та уздовж кордону Донбасу становлять серйозне занепокоєння. Накопичування сил досягло моменту, коли воно, серед іншого, може стати основою для окремих військових вторгнень».

Бернз також додав, що з його досвіду (зокрема, він був послом США в Росії у 2005—2008 роках), не варто «недооцінювати те, як президент Путін і російська влада можуть використовувати свою силу». Й маневри Москви поблизу України можуть також бути спрямовані водночас на «спроби залякати українську владу й відправити сигнал Сполученим Штатам».

Через це, сказав директор ЦРУ, американські розвідувальні управління та посадовці беруть активну участь у зустрічах із союзниками: «Ми ділимось інформацією та поділяємо занепокоєння... Частково, це була мета дзвінка президента Байдена президенту Путіну — заявити дуже чітко про серйозність нашого занепокоєння».

Директор Розвідувального управління Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки, генерал-лейтенант Скотт Беррієр озвучив схожі побоювання, додавши, що Росія знаходиться у положенні, коли вона має кілька варіантів дій, зокрема, може здійснити «точкову атаку» («limited objective attack» — англ.) у «будь-який момент». «Ми не знаємо (їхнього) наміру зараз», — підкреслив він.

Більше деталей представники розвідувальних управлінь пообіцяли надати сенаторам на закритому для громадськості слуханні, що відбулось після відкритого засідання.

На тлі посилення напруженості на сході України та стягуванні військових сил Росії поблизу українських кордонів та у Криму, у вівторок президент Джо Байден провів телефонну розмову із Володимиром Путіним, де, серед іншого, наголосив на підтримці України.

А держсекретар Ентоні Блінкен на зустрічі у Брюсселі із главою МЗС України Дмитром Кулебою запевнив у «непохитній підтримці» суверенітету та територіальної цілісності України з боку США.

Вадим Гладчук: путін вбивця та хуйло

Автор Sprotiv.org дата: 04/04/2021 @ 08:46 в Гладчук Вадим,Зеленський Володимир Олександрович,Порошенко Петро,Путін Володимир,СТАТТІ | Нет комментариев

[4]

Для мене путін хуйло. Про це я написав у своїй виборчій програмі коли балотувався у народні депутати у 2019 році.

Ось моя листівка з того часу:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=2382114355401664&set=pob.100001999540436
 
Тоді Центральна виборча комісія чинила мені перешкоди, захищаючи президента країни-агресора.
Ось аудіо:
https://sprotiv.org/video/cvk_2019-06-05.mp3?fbclid=IwAR0AJHoCHk9sTE90TFhqVI_PLdtbRiTXySJqvLuBhrT2e9xEFpx8Iyn5dqk
 
«Путін — хуйло!» — приспівка, яку в уперше виконали вболівальники футбольного клубу «Металіст» у Харкові 30 березня 2014 року на спільному марші з фанами «Шахтаря». Унаслідок російської агресії проти України широко розповсюдилася, отримавши низку обробок і варіацій і стала інтернет-мемом.
 
Ось так на відео виглядає «Путін Хуйло по-львівські»:
https://www.youtube.com/watch?v=VJGYhZNluc4&t=56s
 
Байден після обрання президентом США назвав Путіна вбивцею.
Це прозвучало у відповідь на запитання ведучого ABC News Джорджа Стефанопулоса. Запитання стосувалося розслідування кібератак, пов’язаних із Росією, та звіту розвідки, за даними якої Кремль втручався в американські вибори.
Ось відео:
https://www.radiosvoboda.org/a/baiden-nazvav-putina-vbyvceju-putin-pobazhav-bajdenu-zdorovja/31158381.html
 
«путін – вбивця». Про це команда Порошенка говорить з 2014 року, йдеться на сайті «Євросолідарності».
https://eurosolidarity.org/2021/03/17/petro-poroshenko-podyakuvav-dzho-bajdenu-zayava-prezydenta-ssha-pro-putina-dlya-ukrayiny-na-vagu-zolota/
Особисто Порошенко назвав путіна вбивцею під час розгляду проєкту постанови про заяву ВР щодо ескалації російсько-української війни та загострення на Донбасі.
Ось відео виступу Петра Олексійовича за трибуни парламенту:
https://www.youtube.com/watch?v=kWgEnfq02MI
 
Зеленський відпочатку своєї кар'єри був фанатом путіна. Заявляв, що він цього кремлівського диктатора залежить його життя та доля України. Зеленський навіть просився до путіна!
Ось архівне відео:
https://www.facebook.com/104637639610681/videos/409603946266527
Коли росія почала вторгнення в Україну у 2014 році Зеленський виступав у москві на фоні Кремля та русофільські жартував про українські державні кордони.
Ось відео:
https://www.facebook.com/100053093797016/videos/206512004461925
Після обрання преЗЕдентом екс-блазень побачив «мир в очах путіна»:
https://www.5.ua/polityka/popry-vsi-dani-rozvidky-zelenskyi-pobachyv-u-ochakh-putina-bazhannia-zakinchyty-viinu-208051.html
 
Станом на 31 січня 2021 року, за даними Управління верховного комісара ООН з прав людини, загальна кількість людських втрат через російське вторгнення в Україну становить 42—44 тисяч осіб, з яких загинуло 13100—13300 осіб, а було поранено 29500—33500.
Жертви — громадяни України та інших держав, що загинули, були піддані тортурам або потрапили до полону внаслідок російської інтервенції в Україну.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%96%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B2%D0%B8_%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%83_ (%D0%B7_2014)
 
 
Робіть репост, якщо ви вважаєте, що путін вбивця та хуйло.
 

Або напишить хто особисто для вас путін?

Вадим Гладчук, фейсбук [5]

У Києві вбили добровольця та громадського активіста Олександра Мандича, затримано трьох підозрюваних

Автор Sprotiv.org дата: 29/03/2021 @ 10:52 в Вічна пам'ять,НОВИНИ | Нет комментариев

[6]

 

Затримано підозрюваних у викраденні та вбивстві громадського активіста та добровольця у Києві Олександра Мандича, повідомляє Національне бюро розслідувань України [2].

Слідчі  встановили, що у чоловіка раніше був конфлікт із невідомими особами, йдеться у повідомленні Київської міської прокуратури [7].

«Згідно з матеріалами слідства, пізно ввечері 24 березня 2021 вказані особи, перебуваючи в квартирі 37-річного потерпілого на Печерську, близько години утримували його проти волі та наносили удари в різні частини тіла. Після цього напівпритомного чоловіка силоміць посадили в автомобіль та вивезли у невідомому напрямку».

Зусиллями працівників Управління карного розшуку ГУ НП у місті Києві, Печерського управління поліції ГУ НП у місті Києві та прокурорів Печерської окружної прокуратури ймовірних викрадачів вдалося встановити та затримати.

У ході слідчих дій з’ясувалося, що зловмисники заподіяли смерть викраденому чоловіку та сховали його тіло у закинутій канаві на Київщині.

В неділю, 28 березня, тіло загиблого з множинними травмами, у тому числі ножовими пораненнями, було знайдено. Експерти встановлюють причину смерті та механізм заподіяння травм. Також встановлюються мотив злочину та можливі співучасники.

Трьом затриманим повідомлено про підозру за п. 12 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 146 КК України. Вирішується питання щодо обрання підозрюваним безальтернативних запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Вбитий громадський активіст – Олександр Мандич із позивним «Ташкент» (його фейсбук сторінка за посиланням [8]).

«29 березня 2021 року Печерський суд обиратиме запобіжний захід вбивцям Mandych Alexandr [9].

12.00 — Володимирська, 15.

Вбивці — квартирні рейдери з Луганську.

 

 

Пройдисвіт Семен Семенченко виявився бойовою шісткою мафіозі Коломойського. Розслідування. Відео

Автор Sprotiv.org дата: 27/03/2021 @ 10:53 в Грішин Костянтин (Семен Семенченко),НОВИНИ | Нет комментариев

[11]

 

Приватна військова компанія, пов’язана з екснардепом Семеном Семенченком (Костянтином Грішиним), впродовж останніх років працювала в інтересах українського олігарха Ігоря Коломойського, про це повідомляє Національне бюро розслідувань України [2].

Про це йдеться у розслідуванні «Слідства.Інфо [12]» "Солдати мільярдера".

Розслідувальна агенція зазначає, що у лютому 2021 року члени організації «Донкорп Україна», яку контролює Семен Семенченко, брали участь у стрілянині на столичному будмайданчику.

Журналісти з’ясували, що один з мікроавтобусів, який затримала поліція після інциденту, належить структурі «Донкорпу».

А зі столичним будівництвом, де влаштували стрілянину бійці Семенченка, пов’язаний Михайло Кіперман – друг і бізнес-партнер Ігоря Коломойського.

За даними агенції, замовниками будівництва на вулиці Казимира Малевича офіційно є фірми «Де Резорт Девелопмент» та "Будівельне об’єднання «Мрія». Власники останнього, як свідчать дані з держреєстру, використовують ідентичний контактний номер із компанією Кіпермана «Смарт Студент».

Водночас зв’язок «Де Резорт Девелопмент» із Кіперманом простежується через співвласника фірми Артема Солоніка – він раніше був директором компанії «Оріон Сервіс», якою на той час володів товариш Коломойського.

Також журналісти з’ясували, що члени структури Семенченка у 2020 році охороняли офіс «Центренерго», після того як його вивезли у селище Козин під Києвом. У той час державну енергогенеруючу компанію очолювало лояльне до Коломойського керівництво, а пов’язані з бізнесменом компанії отримували найбільший зиск від співпраці з «Центренерго».

За словами колишнього члена «Донкорп Україна» Євгена Сікори, державну компанію вони почали охороняти навесні 2020 року, а офіційно договір зі структурою Семенченка підписали наприкінці минулого року.

Місяць тому «донкорпівці» не пускали керівника Фонду держмайна на територію бази, тим самим блокуючи зміну менеджменту «Центренерго». Відтак для того, щоб туди потрапити, Дмитру Сенниченку довелося залучати силовиків.

Крім того, журналісти довідалися, що представники «Донкорп Україна» наприкінці 2019 року брали участь у мітингах проти керівництва Нацбанку. Зокрема, проти ексглави НБУ Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової. Раніше замовником акцій проти НБУ Смолій публічно називав безпосередньо Ігоря Коломойського.

За словами Сікори, на акції вони ходили спільно з іншими організаціями – одні стояли під Нацбанком, а «Донкорп» – під будинками Рожкової та Смолія.

Що було раніше: 25 березня ексбійця батальйону «Донбас» Олександра Новікова (позивний «Хаммер»), якого підозрюють у створенні воєнізованого збройного формування на чолі з екснардепом Семеном Семенченком та Євгеном Шевченком, відправили під цілодобовий домашній арешт [13].

 • 24 березня Служба безпеки України повідомила, що викрила та припинила діяльність воєнізованого збройного формування, так званої приватної військової компанії, а можливими організаторами назвала Семена Семенченка та Євгена Шевченка [14] ( відомий широкому загалу як «позаштатний агент НАБУ», і фігурант низки кримінальних справ щодо корупційних схем, пов'язаних з «Укроборонпромом» – ред.).
 • За даними СБУ, до складу компанії входило понад 150 осіб, а контроль та координацію діяльності злочинної організації здійснювали 15 українців. Слідчі отримали дані про участь фігурантів справи в укладанні контрактів між ПВК та організаціями країн Близького Сходу. Також зафіксували пропозиції організувати поставки зброї до цих країн.
 • Сам Шевченко  [15]заперечує свою причетність до справи та чекає доказів СБУ.
 • СБУ підозрює, що Шевченко і фігурант низки кримінальних справ щодо корупційних схем, пов'язаних з «Укроборонпромом», Андрій Рогоза причетні до організації каналу постачання військових товарів з Росії [16] на оборонні підприємства України.

Нардепу Віктору М'ялику повідомили про підозру за ухилення від сплати податків

Автор Sprotiv.org дата: 25/03/2021 @ 12:51 в М'ялик Віктор,НОВИНИ | Нет комментариев

[17]

Прокурори повідомили народному депутатові про підозру в ухиленні від сплати податків на понад 97 млн грн. Про це написала генпрокурор Ірина Венедіктова [18] у Facebook, повідомляє Національне бюро розслідувань України [2].

«За моїм дорученням прокурори повідомили про підозру народному депутатові в умисному ухиленні від сплати податків, вчиненому особою, що займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України)».

Мова йде про нардепа групи «За майбутнє» Віктора М'ялика.

Слідство встановило, що підозрюваний у 2012 році розпочав будівництво багатоквартирних житлових будинків для продажу квартир та нежитлових приміщень в них у с. Петропавлівська Борщагівка та с. Софіївська Борщагівка на Київщині.

При цьому він не зареєструвався як фізична особа-підприємець чи юридична особа.

Після завершення зведення будинків, він зареєстрував на себе право власності на 1221 об’єкт нерухомого майна в них.

Протягом 2015—2020 років уповноважена ним через довіреність особа продавала нерухомість та передала йому понад 360 млн грн доходу від цих операцій.

Доходи від реалізації квартир та нежитлових приміщень підозрюваний декларував, як доходи фізичної особи від продажу власного майна, а не від підприємницької діяльності, із застосуванням ставки податку в розмірі 5% замість 18%.

За даними експертизи, таким чином нардеп ухилився від сплати податку на доходи фізичних осіб та податку на додану вартість на загальну суму понад 97 млн грн.

Згідно з декларацією М’ялика  [19]за 2019 рік, він володів понад 150 квартирами різної площі, десятками нежитлових приміщень, паркомісць та гаражів.

Упродовж 2020 року М’ялик по кілька разів на місяць повідомляв [20] про суттєві  зміни в майновому стані – зокрема, про дохід від відчуження нерухомого майна.

Блазень Зеленський розважав Януковича й Медведєва після ратифікації «Харківських угод» — вони були у в банних халатах. Відео

Автор Sprotiv.org дата: 15/03/2021 @ 10:42 в державна зрада Зеленського,Зеленський Володимир Олександрович,НОВИНИ | Нет комментариев

[21]

Перший раунд перемовин Януковича й Медведєва з приводу укладення «Харківських угод» проходив у квітні 2010 року в Харкові, а другий — в травні того ж року у Києві.

Київський раунд сторони відзначили на дачі лазнею й корпоративом в столичному передмісті, на якому виступав тоді ще комедійний актор і шоумен, а нині президент України Володимир Зеленський. Про це із посиланням на фейсбук народного депутата Володимира Ар'єва, повідомляє Національне бюро розслідувань України [2].

«Зеленський після скандальної ратифікації злочинних домовленостей виступав перед президентами України і РФ Януковичем і Медведевим, які слухали найнятого коміка в банних халатах. Про це Зеленський сам розповів в інтерв’ю Гордону. Напевно, тоді він не дуже зважав на прислів’я про язика і ворога, тому описав усе в деталях. Це було 17 травня 2010 року під Києвом», - зазначає [22] Ар'єв.

ЗЕпіар. Чинний заступник секретаря РНБО Олексія Данілова допомагав готувати «Харківські угоди»

Автор Sprotiv.org дата: 13/03/2021 @ 16:57 в брехня Зеленського,Зеленський Володимир Олександрович,кримінальне оточення Зеленського,НОВИНИ | Нет комментариев

[23]

Перший заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Руслан Демченко брав участь у підготовці зрадницьких Харківських угод, повідомляє Національне бюро розслідувань України [24].

Як йдеться [25] у довідці про Демченка на сайті РНБО, з 26 лютого 2010 року по 5 березня 2014 року він був заступником та першим заступником міністра закордонних справ.

Руслан Демченко як заступник міністра готував та погоджував текст Харківських угод. Напередодні секретар РНБО Олексій Данілов доручив СБУ перевірити [26] обставини підготовки та ратифікації цих угод.

Угода фактично не надавала жодного зниження ціни на природний газ. Перед підписанням документів ціна для України була двічі штучно завищена Росією: станом на кінець 2008 року ціна газу за 1 тисячу кубічних метрів для України становила 179,5 долара США, тоді як на кінець 2010 року – 352,33 долара США.

Також нею продовжувався строк перебування російського флоту в Криму.

Служба безпеки перевірить чи була державною зрадою ратифікація 236 народними депутатами 27 квітня 2010 року так званих «Харківських угод».

У липні 2019 року президент Володимир Зеленський призначив Демченка своїм радником. До того він був радником п'ятого президента Петра Порошенка, очільником офісу третього президента Віктора Ющенка та заступником керівника управління адміністрації президента Леоніда Кучми.

На посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Демченка призначив президент Зеленський указом у червні 2020 року.

У 2010 році тодішні президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Медведєв підписали у Харкові угоду, яка передбачала, що Україна фактично здає Крим в безстрокову оренду Чорноморському флоту РФ, за що Москва давала Києву 100 доларів знижки на газ.

На розгляд парламенту ратифікація «Харківських угод» була винесена 27 квітня 2010-го.

США запровадили санкції проти спільника Зеленського

Автор Sprotiv.org дата: 06/03/2021 @ 15:54 в Зеленський Володимир Олександрович,Коломойський Ігор,кримінальне оточення Зеленського,НОВИНИ | Нет комментариев

[27]

США запровадили візові санкції проти проросійського мафіозі Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України [2] з посиланням на заяву держсекретаря США Ентоні Блінкена.

«Сьогодні я оголошую про санкції проти олігарха та колишнього українського державного чиновника Ігоря Коломойського через його причетність до значної корупції», — йдеться у заяві Блінкена.

У Держдепі пояснили [28], що як керівник Дніпропетровської області з 2014 по 2015 рік Коломойський був причетний до корупційних дій, що підривали верховенство права та віру української громадськості в демократичні інститути та громадські процеси, включаючи використання його політичного впливу та владних повноважень для особистої вигоди.

«Хоча ці санкції базуються на діях за його перебування на посаді, я також хочу висловити занепокоєння постійними зусиллями Коломойського, які тривають досі, щодо підриву демократичних процесів та інституцій в Україні, які становлять серйозну загрозу її майбутньому», — заявив Блінкен.

Санкції також наклали на дружину олігарха Ірину Коломойську, його дочку Анжеліку Коломойську та його сина Ізраїля Цві Коломойського. Це означає, що Коломойському і членам його родини заборонений в’їзд до Сполучених Штатів.

Блінкен підкреслив, що санкції підтверджують прагнення США підтримувати політичні, економічні та правові реформи, які є ключовими для євроатлантичного шляху України, а також не виключив подальших санкційних рішень щодо громадян України, які цьому перешкоджають. «Державний департамент і надалі використовуватиме подібні повноваження й інструменти, щоб посилювати відповідальність корумпованих суб'єктів у цьому регіоні та в усьому світі».

З 2014 року під санкціями США  перебуває кум президента РФ Путіна Віктор Медведчук — за підрив безпеки, територіальної цілісності та демократичних інституцій України.

У лютому США підтримали Україну після  після запровадження санкцій проти Медведчука.

Коломойський допоміг Зеленському обратися преЗЕдентом України, також у пресі були публікації про відмивання компаніями Зеленського [29] 41 мільйонів доларів з Приватбанку.

Суддя ВАКС Оксана Олійник залишила призупиненим слідство у справі мафіозі Бахматюка про заволодіння 1,2 млрд грн

Автор Sprotiv.org дата: 05/03/2021 @ 10:27 в Бахматюк Олег,НОВИНИ | Нет комментариев

[30]

Вищий антикорупційний суд залишив призупиненим розслідування кримінального провадження про організацію мафіозі Олегом Бахматюком заволодіння 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту Національного банку України.

Таке рішення 2 березня 20121 рокуухвалила слідча суддя ВАКС Оксана Олійник, повідомляє Національне бюро розслідувань України [2].

«Скарги адвокатів підозрюваних на постанову детектива НАБУ про призупинення досудового розслідування – залишити без задоволення. Ухвала оскарженню не підлягає», – оголосила суддя.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили Бахматюку про підозру в організації заволодіння 1,2 млрд грн рефінансування НБУ. Пізніше апеляційна палата Вищого антикорупційного суду заочно взяла його під варту. Слідство з'ясувало, що в жовтні 2014 року ВіЕйБі банк, віднесений до категорії проблемних банків, звернувся до НБУ з клопотанням надати йому стабілізаційний кредит під заставу нерухомого майна. Хоча ВіЕйБі банк не подав всіх необхідних для цього документів (як програму фінансового оздоровлення банку, спрямовану на вирішення впродовж терміну користування стабілізаційним кредитом проблем ліквідності, поліпшення структури активів, дохідності, рентабельності тощо), правління Нацбанку, всупереч вимогам законодавства, надало позитивну відповідь.

При цьому вартість нерухомості, переданої в заставу НБУ, завищили майже в 25 разів шляхом складення підроблених звітів про оцінку. Експертиза під час досудового розслідування встановила, що реальна вартість заставленої нерухомості становить 72,62 млн грн попри 1,8 млрд грн, заявлених ВіЕйБі банком. Тим не менше, знаючи про завищену вартість заставного майна та відсутність усіх необхідних документів, службові особи НБУ надали 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту ВіЕйБі банку. Це на додачу до раніше вже отриманих від Нацбанку та не повернутих 3 млрд грн кредитів.

40 днів потому, у листопаді 2014 року, НБУ визнав ВіЕйБі банк неплатоспроможним. Стабілізаційний кредит у 1,2 млрд грн, отриманий від НБУ терміном на два роки, ВіЕйБі банк не повернув.

 

Подружжя Зеленських досі сплачує комунальні платежі за ЖК «Імператор» в окупованому Криму?

Автор Sprotiv.org дата: 02/03/2021 @ 17:57 в державна зрада Зеленського,Зеленський Володимир Олександрович,НОВИНИ | Нет комментариев

[31]

Керівник  окупаційної адміністрації РФ в Криму Сергій Аксьонов заявив, що президент Володимир Зеленський та його дружина Олена досі є власниками нерухомості в Криму і сплачують комунальні платежі.

Про це путінський гауляйтер Аксьонов заявив в інтерв’ю телеканалу «Росія24 [32]», повідомляє Національне бюро розслідувань України [24].

«До речі, пан Зеленський і його дружина й досі є власниками нерухомості на території Республіки Крим. Заборгованості з комунальних платежів немає. Значить, окупантам, в лапках, він платить все активно, спокійно. Ніяких проблем, нічого не бентежить. Тримає, ймовірно, на випадок, якщо доведеться політичного притулку просити у нас».

У 2019 році стало відомо, що Олена Зеленська у 2013 році купила [33] елітну квартиру в ЖК «Імператор» у Лівадії менш ніж за половину ринкової вартості в екс-нардепа, олігарха Олександра Буряка.

У штабі Зеленського запевнили, що житло було придбане за ринковою ціною і відзначили, що Зеленські скористаються квартирою «тільки після обов'язкового повернення Криму до України». Про плани продажу квартири в заяві не згадується.

 

Зрадник Зеленський залишив без охорони екскерівника ГУР Василя Бурбу, що свідчив у справі «вагнерівців»

Автор Sprotiv.org дата: 02/03/2021 @ 17:45 в державна зрада Зеленського,Зеленський Володимир Олександрович,НОВИНИ | Нет комментариев

[34]

Колишнього начальника військової розвідки Василя Бурбу, який дав свідчення про провал операції із захоплення російських терористів «Вагнера», виселили з дому і позбавили його охорони.

Про це написав журналіст Юрій Бутусов у Facebook [35] з посиланням на власні джерела, повідомляє Національне бюро розслідувань України [2].

За даними Бутусова, 22 лютого 2021 року без попередження сім'я генерал-полковника ГУР Міноборони Василя Бурби була виселена з охоронюваного селища у Конча-Заспі. Також розвідника позбавили документів прикриття.

«Напередодні виселення з Конча-Заспи з Бурбою провів зустріч співробітник спецслужб, довірена особа президента Зеленського, який запропонував Бурбі призначення послом України в Австралії, в обмін на публічне спростування скандалу з „вагнерівцямі“, відмову від інтерв'ю і будь-якої співпраці з розслідувачем „Беллігнкет“ Христо Грозєвим.

В іншому випадку Бурба отримав прямі погрози — виселення з охоронюваного будинку, позбавлення документів, звільнення з роботи в МЗС рідного брата, відкриття кримінальних справ. Бурба відмовився від такої ганебної угоди. І перші погрози були негайно здійснені».

Офіційною причиною виселення з будинку є ремонтні роботи, проведені сім'єю Бурби без погодження з ДУС. На підтвердження своїх слів Бутусов опублікував лист до Бурби, направлений йому Державним управлінням справами.

Також Бутусов додав, що за даними джерел, такі дії стосовно Бурби пов'язані зі виходом першої частини розслідування Христо Грозєва про ПВК «Вагнера» і, зокрема, про провал спецоперації із захоплення россійських терористів. «За даними наших джерел, Грозєву дзвонив особисто глава ОП Андрій Єрмак, обговорював, як можна пояснити свою позицію, дізнатися, що буде у фільмі. Його почули, але на терміни виходу фільму це ніяк не вплине», — наголосив Бутусов.

24 липня 2020 року заступник голови Служби безпеки України Руслан Баранецький та тодішній начальник Головного управління розвідки Міноборони Василь Бурба доповіли про проведення фінальної стадії операції в офісі президента. На доповіді були присутні президент Володимир Зеленський, голова його офісу Андрій Єрмак, перший заступник секретаря РНБО, голова комітету з розвідки Руслан Демченко, заступник голови ОП з питань оборони Роман Машовець, секретар президента Марія Левченко.

Після доповіді Єрмак попросив відкласти спецоперацію. Він послався на перемовини з помічником президента Росії Володимира путіна і на те, що операція нібито могла б зірвати обмін полоненими, який готувався у той час, та початок перемир'я. Операцію відклали на кілька днів.

Вже 3 серпня Зеленський знову зібрав нараду. На ній Бурба заявив, що операція провалена і причина цьому – зрада. Бурба вимагав почати перевірку всіх, кому було відомо про операцію. Зокрема, він хотів, щоб на поліграфі перевірили його самого, Єрмака, Демченка та Машовця.

Зеленський тоді жодних рішень про перевірку не ухвалив. Розслідування провалу не було розпочато.

Крім того, після цих подій Зеленський звільнив Бурбу і призначив нового начальника ГУР.

 

 

Зеленського за ґрати, — на Банковій протестують через ув'язнення Стерненка. Відео

Автор Sprotiv.org дата: 23/02/2021 @ 21:25 в Мітинги,Народний протест,НОВИНИ | Нет комментариев

[21]

23 лютого 2021 року на розі вулиці Банкової та Інститутської кілька тисяч громадян України протестують проти ув'язнення українського патріота Сергія Стерненка, повідомляє 40ka.info [36].

 

Поліція незаконно перекрила прохід до офісу президента спецтехнікою та живим кордоном з поліції. Прихильники Стерненка, якого 23 лютого ув'язнив суд в Одесі, скандують «Аваков чорт», «Свободу Стерненку», «Разом і до кінця», «Київ вставай».
https://www.facebook.com/alex.petrov.3975/posts/3692145700882071

Правоохоронці запевняють активістів, що прохід до ОПУ відкриють, як зберуться усі учасники протесту. Беркут Авакова не пропускає навіть депутатів!

 

 

Люди постійно прибувають.

 

Водночас поліція комунікації пояснює протестувальникам, що біля лігва Зеленського ще не демонтували новорічні конструкції, тому їх не пускають. Протестувальники у відповідь на те, що їх не пускають під ОП, скандують: «Зеля – сцикун!»

Протестувальники намагалися прорватися повз поліцію під ОПУ, правоохоронці виставили більше співробітників, щоб перекрити вхід. Мітингуючі їх штовхають, дехто кидає сніжки. У поліцію полетіли щонайменше два фаєри.

Люди скандують «Пропускай», махають прапорами України, станом на 20:35 прорвати кордон поліції їм не вдалося.

Протести проти ватного реваншу та свавілля відбуваються у низці міст — у Львові, Житомирі, Харкові, Запоріжжі, Чернівцях, Дніпрі, Івано-Франківську та інших.

Татаров з офісу Зеленського у розпал Революції Гідності отримав нагороду від Януковича

Автор Sprotiv.org дата: 23/02/2021 @ 12:28 в Зеленський Володимир Олександрович,кримінальне оточення Зеленського,НОВИНИ | Нет комментариев

[37]

Заступник керівника Офісу президента Олег Татаров у розпал Революції гідності отримав звання «Заслужений юрист України» від Віктора Януковича за особистим поданням на той час міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, повідомляє Національне бюро розслідувань України [2].

Про це йдеться програмі «Схеми»  [38]з посиланням на відповідний нагородний лист.

Татарова нагородили «за впровадження в життя рішень президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів, спрямовуючи зусилля підлеглих працівників на посилення боротьби зі злочинністю та зміцнення правопорядку в державі».

На момент нагородження Татаров був заступником керівника Головного слідчого управління МВС. Журналісти відзначають, що він регулярно публічно коментував події на Майдані, розповсюджуючи звинувачення на адресу активістів.

Захарченко у своєму поданні від 16 грудня 2013 року писав, що Татаров заслуговує на таке звання за «вагомий внесок у справу розбудови правової держави, боротьбу зі злочинністю, умілу організацію роботи підрозділів внутрішніх справ із забезпечення захисту прав і свобод громадян, правопорядку».

Звання «заслуженого юриста» Татаров отримав указом Віктора Януковича від 22 січня 2014 року.

«Схеми» звернулися до заступника керівника офісу президента по коментар з цього приводу.

Видання нагадує, що Татаров – колишній посадовець МВС. Під час Революції гідності він обіймав посаду заступника керівника Головного слідчого управління МВС – керівника управління з організації контролю за розслідуванням злочинів. Татаров був публічною особою з боку міліції, на брифінгах повідомляв про затримання учасників протесту та висував їм ультиматуми.

У серпні 2020 року президент Володимир Зеленський призначив Татарова заступником керівника Офісу президента України, який відповідає за правоохоронний напрямок.

 • 1 грудня 2020 року стало відомо, що НАБУ розслідує справу стосовно заступника керівника Офісу президента Олега Татарова. Вона стосується можливої причетності Татарова до фальсифікації експертизи у справі екснардепа та забудовника Максима Микитася.
 • 14 грудня 2020 року Печерський суд ухвалив передати справу, в якій фігурує Татаров, від НАБУ до Держбюро розслідувань. У НАБУ на це відповіли, що такі рішення суперечать закону.
 • 18 грудня 2020 року в.о. керівника САП Максим Грищук підписав підозру Татарову.  Її планували вручити 18 грудня. Детективи НАБУ також отримали право на затримання Татарова і проведення обшуків в Офісі президента і за місцем проживання Татарова.
 • 21 грудня 2020 року радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Татаров написав заяву про призупинення своїх службових обов'язків.
 • 30 грудня 2020 року Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання Офісу генпрокурора і не став обирати запобіжний захід Татарову, підозрюваному у причетності до фальсифікації експертизи у справі екснардепа та забудовника Максима Микитася.

Как герой россии Моторола расстреливал дома в Донецке из гранатомета. Запрещенное Роскомнадзором видео

Автор Sprotiv.org дата: 05/02/2021 @ 15:36 в НОВИНИ,Російсько-українська війна | Нет комментариев

[39]

В социальной сети Twitter появилось архивное видео о том, как Моторола ради развлечения стреляет из гранатомета в Донецке куда глаза глядят.

В Интернете опубликовано архивное видео о российском террористе Арсене Павлове по кличке Моторола, которого россияне считают героем войны на Донбассе, сообщает Национальное бюро расследований Украины [2].

Фрагмент видео долгое время скрывался, поскольку показывает реальную суть так называемых «российских добровольцев» и одного из самых известных российских боевиков первой волны оккупации Донбасса 2014 года.

На видео Моторола ради развлечения беспорядочно стреляет из подствольного гранатомета посреди Донецка по домам и соседним зданиям. Фрагмент видео на своей странице в социальной сети youtube [40] .

Примечателен диалог, который ведет Моторола с боевиком, снимающим его развлечения на камеру мобильного телефона. Оператор интересуется у Павлова: нет ли людей в том месте, куда он стреляет, на что российский террорист отвечает: «Мне похуй».

Моторола приобрел известность своей жестокостью. Он, по собственным признаниям [41], лично пытал и расстреливал пленных. СМИ писали [42], что в донецком аэропорту Моторола подвешивал за ноги тела погибших бойцов и намазывал их фосфором.

Около 6 часов вечера 16 октября 2016 года рашист погиб в лифте дома № 121 по улице Челюскинцев в Донецке, где проживал в отжатой квартире. Сработало самодельное взрывное устройство, закреплённое на тросе лифта. Моторола в этот момент оказался в эпицентре взрыва и получил смертельные травмы. Визитку Яроша так и не нашли.

В российской прессе в 2016 году сообщали, что их фюрер путин подписал тайный указ о награждении террориста Арсена Павлова, более известного как Моторола, званием «Герой России» посмертно.

ЗЕ-реформа. Холуй Табачника Шкарлет скасував червоні дипломи

Автор Sprotiv.org дата: 19/01/2021 @ 11:39 в НОВИНИ,Освіта | Нет комментариев

[43]

В Україні відмовилися від червоних дипломів для випускників навчальних закладів, які закінчили навчання з відзнакою, повідомляє 40ka.info [36].

Наказ Міністерства науки і освіти України №1571 про таку новацію для вишів набув чинності від січня 2021 року.

При цьому вищі навчальні заклади мають право видавати випускникам дипломи з особливими відмітками про їх успішність. Про це 15 січня передали в прес-службі МОН України [44].

У відомстві зазначили, що українські виші мають широку академічну автономію і за рішенням вчених рад самі можуть вносити до додатка диплома європейського зразка «відомості про відмінні навчальні досягнення випускника».

У МОН розповіли, що вимоги до присудження нагороди університети також визначають самостійно.

Крім того, наказ «Про затвердження форм документів про вищу освіту (наукові ступені) та додатка до них, зразка академічної довідки», можуть внести зміни. Так, зараз Мін'юст проводить правову експертизу документа, і після обробки він може бути скоректований.

У прес-службі МОН вказали, що відомством були розроблені форми документів про вищу освіту та наукові ступені, що відповідають закону України «Про вищу освіту» та постанові уряду:

 • форма диплома молодшого бакалавра;
 • форма диплома бакалавра;
 • форма диплома магістра;
 • форма диплома доктора філософії;
 • форма диплома доктора мистецтва;
 • форма диплома доктора наук;
 • форма додатка до диплома європейського зразка.

 

Сергій Миколайович Шкарлет народився 19 жовтня 1972 року в місті Коканд Ферганської області, Узбекистан.

На місцевих виборах 2010 року Шкарлет балотувався до Чернігівської обласної ради від Партії регіонів. Тоді ж він зізнався журналістам, що на президентських виборах підтримував Віктора Януковича і давно визначився з політичними вподобаннями:

“Політичні орієнтири я обрав ще у 2004 році. На президентських виборах підтримував Віктора Януковича. Не змінив своїх переконань навіть тоді, , коли довелося відчути на собі певний тиск тодішньої правлячої партії, яка наполегливо пропонувала отримати її партквиток. Я повністю поділяю погляди і принципи Партії регіонів. Впевнений, разом з Президентом ми вибудуємо міцну вертикаль влади, яка займатиметься ділом і досягне значних результатів. Ми збудуємо нову Чернігівщину!”, — зазначив Шкарлет [45].

Сергія Шкарлета звинувачують у плагіаті, проте сам він цього не визнає і відкидає всі звинувачення.

На сайті “Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях [46]” наведено багато фактів плагіату в наукових роботах Шкарлета як одноосібного авторства, так і в колективних монографіях.

Сергій Шкарлет мав більше ніж дружні стосунки з міністром освіти часів Януковича Дмитром Табачником. На фото — його нагородження у кабінеті Табачника.

Відзначився новоспечений в.о. міністра освіти не лише в царині науки. За Шкарлетом тягнеться корупційний “хвіст [47]”.

У січні 2020 року Чернігівський технологічний університет за державні кошти придбав [48] білий пікап Volkswagen Amarok VOLCANO, який коштує понад 1,5 млн грн.

Верховна Рада після піврічного затягування призначила повноправним міністром освіти та науки Сергія Шкарлета. Попри шлейф скандалів, на цьому наполягав президент Володимир Зеленський.

«За» проголосували 226 депутатів — мінімальна більшість голосів. Шкарлета підтримали фракції «Слуга народу», ОПЗЖ та групи «За майбутнє» і «Довіра».

 

Банда Зеленського залякує суддів Конституційного Суду України, суддя КС Сліденко хоче емігрувати. Відео

Автор Sprotiv.org дата: 06/01/2021 @ 18:25 в авторитаризм Зеленского,державна зрада Зеленського,Зеленський Володимир Олександрович,Конституційний Суд,НОВИНИ | Нет комментариев

[49]

 

Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко заявляє, що тиск з офісу президента на нього триває і він планує покинути Україну, повідомляє 40ka.info [36].

Про заявив суддя Сліденко в коментарі «5 каналу [50]».

«Я і планую це зробити (емігрувати – ред.), нічого не змінилося. Я чекаю відставки. Заява лежить на столі. Розглянуть, коли буде засідання. Я попросив охорону – мені її не надали. Мені дали зрозуміти, що тут працювати не буду», заявив суддя.

Сліденко вкотре сказав, що на нього тиснуть з Офісу президента і «доходить навіть до дрібниць, які не мають стосунку до КСУ».

30 жовтня 2020 року Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко, який був доповідачем у справі про скасування відповідальності за незаконне збагачення посадовців, заявив, що з Офісу президента на нього тиснули – і він написав заяву про відставку [51].

Голова КС Олександр Тупицький на брифінгу перед Ігорем Сліденком також звинуватив оточення президента в атаці на Конституційний суд і в намаганні створити «кнопочний» КС [52].

Конституційний суд наголосив на своїй незалежності і недоторканності та закликав усі органи державної влади дотримуватись основного закону України і не втручатись у роботу суду.

29 грудня 2020 року резидент Володимир Зеленський підписав злочинний указ про відсторонення Тупицького від посади судді Конституційного Суду строком на два місяці.

Рішення про звільнення судді з посади ухвалюється виключно Конституційним Судом на спеціальному пленарному засіданні, і жоден інший орган чи посадова особа не можуть ухвалити таке рішення замість суду.

Конституція України не наділяє президента правом «відсторонення від посади судді Конституційного Суду України». Більше того, Конституція взагалі не передбачає можливості відсторонення судді КС від посади.

Видавши указ № 607/2020 від 29 грудня 2020 року, Зеленський вийшов за межі своїх конституційних повноважень президента та порушив приписи статей 1, 6, 8, 19, 106, 147, 149, 153 Конституції України.

Кримінальний кодекс України передбачає кримінальну відповідальність за втручання у діяльність державного діяча (стаття 344) та втручання в діяльність судових органів (стаття 376).

Статтею 60 Конституції України встановлено, що ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

 

 

Чекісти у 1921 році вбили Маестро Різдва Миколу Леонтовича, щоб світ не почув українські колядки

Автор Sprotiv.org дата: 24/12/2020 @ 20:35 в більшовицький терор в Україні,історія,Культура та мистецтво,СТАТТІ | Нет комментариев

[53]

Українця Миколу Леонтовича у світі знають як Маестро Різдва.

Його обробка «Щедрика» відома у всьому світі як різдвяна колядка (англ. «Carol of the Bells»).

Допис посольства США в Україні про виконання «Carol of the Bells» «Співочими сержантами» оркестру ВПС США у Європі отримав станом на 24 грудня 2020 року 27 тисяч вподобань та 15 тисяч поширень у фейсбуці:
https://www.facebook.com/usdos.ukraine/posts/10158595614126936
та 532 823 переглядів у ютубі:

Ось відео виступу хору ім. Верьовки, який виконав «Щедрик» у 2011 році:

Чекісти у 1921 році вбили Миколу Леонтовича, щоб світ не почув голосу і музики України, але завдяки США не так сталося, як бажалося! Тому нам завжди слід шукати у світі друзів і знищувати ворогів, щоб ті знову не окупували нашу Україну.

Найдетальніші відомості про ту трагедію стали відомі завдяки двом рідкісним документам, які віднайшла завідувачка відділу обласного краєзнавчого музею Лариса Семенко. Після багатьох років збирання матеріалів до музею для поповнення його фондів туди потрапив товстий щоденник відомого українського письменника Степана Васильченка. Там згаданий один з найближчих друзів Леонтовича, Гнат Яструбецький, який записав детальну розповідь батька Леонтовича про вбивство композитора. Саме Гнат Васильович зібрав найбільше матеріалів про життя і творчість Леонтовича, написавши його біографію, а в своєму щоденнику повідав про ту жахливу ніч у Марківці:

«Це була вельми важка і небезпечна подорож, — написав він у своєму щоденнику. Найперше дослідник поїхав у село Марківку, нині Теплицького району, до батька композитора. Хотів з перших уст довідатися, що ж трапилося у той січневий день з його сином. Ось як описує про це дослідник. У суботу 9 січня 1921 року Микола Леонтович був у Тульчині. На прохання сестри Вікторії він поклав на ноти „Заповіт“ Шевченка. Під вечір, у той же день, він приїхав кіньми у Марківку до батька. Ще не встигли обмінятися новинами, як на подвір'я в'їхала підвода. „Була шоста година вечора по сонцю... До хати зайшов молодий, 22–23-х років, середнього зросту чоловік. Темний блондин, без вусів і бороди. Руки мав холені, з довгими пальцями. Гарно вбраний. Пальто з овечим коміром. На голові кепка. Розмова російська, солдатська. Попросився переночувати.“ Якби ж Леонтовичі знали, що дають нічліг вбивці... Прибулий казав, що в Марківці має багато діла. Що він чекіст (інформатор). Проводить боротьбу з місцевим бандитизмом. Пропонував роздивитися документи з печатками Гайсинської ЧК. Особливо пропонував це зробити Миколі Дмитровичу. А документів була „гора“. Леонтович роздивився їх і, повертаючи власникові, сказав: „З такими документами небезпечно будь-де ночувати.“ Непроханий гість називав себе на прізвище Гріщенко. Як був зазначений він у документах, ніхто не відає, бо Микола Дмитрович єдиний, хто роздивлявся документи, нікому нічого не говорив з цього приводу... Звук пострілу розбудив отця. Була 7.30 ранку. На ліжку під вікном сидів напівзігнутим Леонтович і зляканим голосом допитувався: „Що це, вибух?“ Промовивши ці слова, впав на подушку. Над його ліжком стояв Гріщенко. Він був босий, в одній білизні. В руках тримав зброю, викидаючи стріляну гільзу. Дома ще були сестра композитора Вікторія і донька Галина. Їм, як і батькові композитора, незваний гість позв'язував руки. Він одягнув на себе напівкожушок, який носив батько Леонтовича. Лаявся брудними словами. Вимагав грошей. На очах у всіх витрушував все з гаманця Миколи Дмитровича. Забрав 5000 карбованців різною валютою. Все поперекидав у будинку. Шукав речі. І з речами вийшов. У цей час Леонтович лежав нерухомо з розплющеними очима. На ліжку й на підлозі була калюжа крові. На крик пана-отця прибіг учитель, інші люди. Вони розв'язали руки Леонтовичам, наклали пов'язку на рану потерпілого. Рана була з правого боку. Рвана рана. Леонтович ще встиг сказати: „Тату, я помираю“. Була восьма година ранку, неділя 10 січня 1921 року. Коли приїхав лікар, Леонтович був уже мертвий. 12 січня, коли ховали композитора, у Марківці мела дуже сильна завірюха».

Коли вже трагічні сторінки української історії хоч чомусь навчать отих зомбаков з сект «адіннародов» і «какаяразніцов»?

Вадим Гладчук, фейсбук [54]

 

До похорон сепара та посібника російських окупантів Кернеса залучили курсантів ЗСУ. Відео

Автор Sprotiv.org дата: 22/12/2020 @ 20:51 в державна зрада Зеленського,Зеленський Володимир Олександрович,Кернес Геннадій,НОВИНИ | Нет комментариев

[55]

До церемонії похорон сепаратиста та антимайданівця Кернеса влада Зеленського дала вказівку залучити Збройні сили України, повідомляє 40ka.info [36].

Це просто плювок в обличчя всім майданівцям, патріотам України, тим, хто загинув у російсько-українській війні.

Додатково.

У 2014 Кернес проводив з'їзд владних сепаратистів регіонів «Юго-Востока» у Палаці спорту.

https://www.bbc.com/ukrainian/ukraine_in_russian/2014/02/140222_ru_s_kharkiv?fbclid=IwAR1CjOkUTrcX-J9XIB27zAFY1ua_75gFo1yFEKWVYRFxt8ek2tJX-rUVEyI

 

Террористы рассказали о пророссийской роли Кернеса в попытке захвата Харькова. Видео

https://sprotiv.org/64254 [56]

 

Кернес назвав гімн України «кричалкою» і заборонив його виконувати в Харківській міськраді. Відео

https://sprotiv.org/61114 [57]

 

З 12 хвилини уважно дивіться
https://www.youtube.com/watch?v=3zHE2pxsgMU

Прокурори проситимуть про арешт посіпаки Януковича Олега Татарова або 10 млн застави

Автор Sprotiv.org дата: 22/12/2020 @ 20:41 в НОВИНИ,Татаров Олег | Нет комментариев

[37]

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури проситимуть обрати для заступника голови Офісу президента Олега Татарова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення 10 мільйонів гривень застави, повідомляє 40ka.info [36].

Прокурори клопотатимуть про тримання під вартою з альтернативою внесення 10 млн гривень застави.

Сам Татаров заявив, що судове засідання відбудеться у Вищому антикорупційному суді 24 грудня о 12-30.

Він написав, що «справа про надання ним співробітнику експертної установи знижки на паркінг є повністю сфальсифікованою та не має жодного доказу».

1 грудня стало відомо, що НАБУ розслідує [58] справу стосовно заступника керівника Офісу президента Олега Татарова. Вона стосується можливої причетності Татарова до фальсифікації експертизи у справі екснардепа та забудовника [59] Максима Микитася. НАБУ, серед іншого, веде прослуховування заступника голови ОП.

Справа стосується можливої причетності Татарова до фальсифікації експертизи у справі екснардепа та забудовника Максима Микитася. НАБУ, серед іншого, веде прослуховування заступника голови ОП.

З 2017 року НАБУ розслідує можливі зловживання та розкрадання [60] грошей під час будівництва житла для Нацгвардії. Будівництво вела компанія «Укрбуд» Микитася.

До призначення в Офіс президента Олег Татаров був адвокатом і, зокрема, представляв інтереси «Укрбуду», а також працював у фірмі юристом.

За даними УП, антикорупційні органи вважають, що на прохання забудовників Татаров міг домовитись про написання позитивної для фірми експертизи. Її зробив Київський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Міністерства внутрішніх справ.

Пізніше в «Укрбуді» посилались на цю експертизу, яка нібито показала відсутність збитків.

У справі стосовно Татарова НАБУ отримало дозвіл суду на проведення негласних слідчих дій, тобто прослуховування.

Татаров дізнався про прослуховування від Служби безпеки України і після цього звертався за допомогою до керівника ОП Андрія Єрмака.

Не отримавши підтримки, заступник Єрмака вирішив дати інтерв’ю [61], в якому сказав, що очільник НАБУ Артем Ситник «не має морального права очолювати антикорупційне відомство держави і має піти».

Одне з джерел УП звертає увагу, що Татаров досі має адвокатський статус, хоча дія його свідоцтва призупинена.

Прослуховування адвокатів можливе лише з погодження генерального прокурора. При цьому детективи НАБУ не отримували санкцію від Ірини Венедіктової, їхні дії погоджував прокурор Антикорупційної прокуратури.

За словами співрозмовника, це може поставити під сумнів законність доказів, зібраних стосовно Татарова.

Водночас, за даними УП, позиція НАБУ і Антикорупційної прокуратури полягає в тому, що недоторканість не поширюється на адвокатів, чиє свідоцтво призупинене.

 

З 2011 року Татаров був заступником начальника Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ. У 2014 році після втечі президента Віктора Януковича звільнений з посади.

Під час обіймання посади заступника начальника Головного слідчого управління МВС Україні у 2011—2014 роках вів кримінальні провадження проти громадської діячки та опозиціонерки Тетяни Чорновол, протестувальників Автомайдану та інших громадських діячів.

Був адвокатом ексзаступника голови адміністрації Віктора Януковича Андрія Портнова. У 2016 році також був адвокатом народного депутата України від партії «Опозиційний блок» Вадима Новинського.


Статья распечатана с sprotiv.org: https://sprotiv.org

URL статьи: https://sprotiv.org/71266

URL-ы в этой записи:

[1] Изображение: https://sprotiv.org/59083/rus-grob1

[2] Національне бюро розслідувань України: https://nacburo.org

[3] Изображение: https://sprotiv.org/53154/rus-okup9

[4] Изображение: https://sprotiv.org/71304/putin-vbivcia1

[5] фейсбук: https://www.facebook.com/vadym.gladchuk/posts/3799834090093205

[6] Изображение: https://sprotiv.org/71300/mandych-rip1

[7] повідомленні Київської міської прокуратури: https://www.facebook.com/kyiv.gp.gov.ua/posts/4354762701201725

[8] за посиланням: https://www.facebook.com/o.mandych

[9] Mandych Alexandr: https://www.facebook.com/o.mandych?fref=mentions

[10] пише Ігор Криворучко у своєму фейсбук: https://www.facebook.com/igor.krivoruchko.5/posts/5313258078744434

[11] Изображение: https://sprotiv.org/51060/grishin-konstantyn1

[12] Слідства.Інфо: https://www.slidstvo.info/news/voyenizovane-formuvannya-semenchenka-pratsyuvalo-v-interesah-kolomojskogo/

[13] відправили під цілодобовий домашній арешт: https://www.pravda.com.ua/news/2021/03/25/7287878/

[14] Шевченка: https://www.pravda.com.ua/news/2021/03/24/7287764/

[15] Шевченко : https://www.pravda.com.ua/news/2021/03/25/7287774/

[16] постачання військових товарів з Росії: https://www.pravda.com.ua/news/2021/03/25/7287865/

[17] Изображение: https://sprotiv.org/23305/stan-deputatom1

[18]  Ірина Венедіктова: https://www.facebook.com/photo/?fbid=124565466347797&set=a.124194319718245

[19] декларацією М’ялика : https://public.nazk.gov.ua/documents/271eb607-ad9a-439f-a7ad-9966cec528e3

[20] по кілька разів на місяць повідомляв: https://public.nazk.gov.ua/documents/list?q=%D0%B2%D1%96%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80+%D0%BC%27%D1%8F%D0%BB%D0%B8%D0%BA&date_from=&date_to=&page=3

[21] Изображение: https://sprotiv.org/70613/zel-yanuk1

[22] зазначає: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=4161028573959967&id=100001585953356

[23] Изображение: https://sprotiv.org/70995/zel-zrada2

[24] Національне бюро розслідувань України: https://nacburo.org/

[25] йдеться: https://www.rnbo.gov.ua/ua/DEMChENKO-Ruslan-Mykhailovych.html

[26] доручив СБУ перевірити: https://hromadske.ua/posts/sbu-perevirit-deputativ-prichetnih-to-ratifikaciyi-harkivskih-ugod-danilov

[27] Изображение: https://sprotiv.org/69589/zel-kolom1

[28] Держдепі пояснили: https://www.facebook.com/usdos.ukraine/posts/10158805716121936

[29] компаніями Зеленського: https://www.epravda.com.ua/news/2019/03/1/645741/

[30] Изображение: https://sprotiv.org/?attachment_id=61067

[31] Изображение: https://sprotiv.org/69616/zel-imperator1

[32] Росія24: https://www.youtube.com/watch?v=1YOYkvUNhDQ&ab_channel=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F24

[33] купила: https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/1/7213976/

[34] Изображение: https://sprotiv.org/70696/zel-fsb1

[35] Facebook: https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/5350684151638504

[36] 40ka.info: https://40ka.info

[37] Изображение: https://sprotiv.org/49410/tatarov-oleg1

[38] «Схеми» : https://www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-tatarov-zakharchenko-yanukovych/31107652.html?fbclid=IwAR0vOtEA4UYds8AVPTlXel-X4F8bsdCPLfpopiHElnsTiSMe-WJLs2RfwDU

[39] Изображение: https://sprotiv.org/51801/pavlov-arsenyi1

[40] youtube: https://www.youtube.com/watch?v=IveF5-MW22M&feature=emb_logo

[41] по собственным признаниям: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%BE%D0%B2,_%D0%90%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87#.D0.96.D1.83.D1.80.D0.BD.D0.B0.D0.BB.D0.B8.D1.81.D1.82.D1.81.D0.BA.D0.B8.D0.B9_.D1.81.D0.BA.D0.B0.D0.BD.D0.B4.D0.B0.D0.BB_.D1.81_.D0.B2.D0.B8.D0.B4.D0.B5.D0.BE_.D0.BE_.D1.81.D1.80.D0.B0.D0.B6.D0.B5.D0.BD.D0.B8.D0.B8_.D0.BF.D0.BE.D0.B4_.D0.9A.D1.80.D0.B0.D0.BC.D0.B0.D1.82.D0.BE.D1.80.D1.81.D0.BA.D0.BE.D0.BC

[42] писали: http://glavred.info/zhizn/volonter-rasskazal-o-zverstvah-motoroly-veshal-ubityh-za-nogi-i-mazal-fosforom-chtoby-svetilis-324064.html

[43] Изображение: https://sprotiv.org/71275/shkarlet1

[44] передали в прес-службі МОН України: https://mon.gov.ua/ua/news/formi-dokumentiv-pro-vishu-osvitu-provoditsya-pravova-ekspertiza-nakazu-mon-u-minyusti

[45]  зазначив Шкарлет: http://newvv.net/economic/region/208058.html?fbclid=IwAR07lCWUND6S3qk4veo1piIAetvzYW8E4HOTvktu83ZrrZJii99N6thZv0U

[46] Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях: http://false-science.ucoz.ua/index/0-2

[47]  корупційний “хвіст: https://www.pravda.com.ua/columns/2020/06/17/7256078/

[48]  за державні кошти придбав: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-01-10-000145-a

[49] Изображение: https://sprotiv.org/70539/zel-maloros1-2

[50] 5 каналу: https://www.5.ua/polityka/na-zborakh-suddiv-ksu-ne-movylosia-pro-usunennia-tupytskoho-vin-i-dali-khodytyme-na-robotu-233546.html

[51] написав заяву про відставку: https://www.pravda.com.ua/news/2020/10/30/7271814/

[52] «кнопочний» КС: https://www.pravda.com.ua/news/2020/10/30/7271800/

[53] Изображение: https://sprotiv.org/71268/leontovich-rip1

[54] фейсбук: https://www.facebook.com/vadym.gladchuk/posts/3533804026696214

[55] Изображение: https://sprotiv.org/64254/kernes-rashist1

[56] https://sprotiv.org/64254: https://sprotiv.org/64254?fbclid=IwAR351CBgyipy_MOqsIcjQho-xO2Su5cbV10mPZp3ClWpNpF8wCoQtdh5CUE

[57] https://sprotiv.org/61114: https://sprotiv.org/61114?fbclid=IwAR2ZUD2Ij6lZVSkPJr8BjPHG_0fNnPvREhqNwQYi5RDBdzZsLVEsi8CnBdM

[58] розслідує: https://www.pravda.com.ua/news/2020/12/1/7275477/

[59] забудовника: https://www.pravda.com.ua/news/2020/12/2/7275630/

[60] розкрадання: https://www.pravda.com.ua/news/2019/10/4/7228161/

[61] дати інтерв’ю: https://www.pravda.com.ua/news/2020/11/28/7275221/

(Copyleft) 2004-2009 Громадський спротив України. Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури. Сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації.