26.10.2020 14:51 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Сини Януковича отримали земельні наділи у Донецьку

klan Yanuk1

На фото Янукович та його сини

Донецька міськрада продає дві земельних ділянки синам президента Віктора Януковича - Олександру й Віктору.

Рішення було прийнято в четвер, 24 вересня 2010 року, у ході 48-оъ сесії, пише газета «Дзеркало тижня» з посиланням на копію рішення.

У затвердженому документі Олександру Януковичу дається дозвіл на «розробку проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність через викуп і проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для експлуатації існуючого адміністративного будинку й спортивного комплексу».

Будинок знаходиться по вулиці Райніса, 65-г у Будьонівскому районі.

Схоже, син президента вирішив дещо «розширитися», тому що місцем його постійного проживання зазначений будинок по сусідству - вул. Райніса, 65-д.

Віктор Янукович-молодший, судячи з тексту, постійно проживає на вул. Кропивницького в Києві.

Однак депутати з аналогічним формулюванням надали ділянку і йому - по вул. Райніса, 65-в: «для експлуатації існуючого адміністративного будинку й господарського блоку».

Тепер обидва сини Януковича, відповідно до вердикту донецьких депутатів, зобов'язані «у місячний строк після ухвалення справжнього рішення звернутися в організацію, що має відповідну ліцензію, за укладанням договору на розробку проекту землеустрою по відведенню земельної ділянки».

Міське управління земельних ресурсів, у свою чергу, має «організувати проведення експертної грошової оцінки».

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 24-09-2010 14:21 | Кількість переглядів 1770 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100