«Наступний крок – рублева зона»
Уряд не має право без референдуму змінювати інтеграційний напрямок України вбік Росії для того, щоб домовитися з нею про ціну на газ.
Таку думку висловив голова регламентного комітету Верховної Ради, депутат від Партії регіонів Володимир Макеєнко в коментарі спецпроекту 5-го каналу «Енергонагляд».
"За неофіційною інформацією, вони після підписання контракту між РАО «Газпром» і НАК «Нафтогаз», вибачите за слово, «десять днів бухали від радості», — сказав він.
«І ось вони бачать цей контракт, а навіщо їм відмовлятися від грошей? Так ти, Україно, поступися чимось! Або трубою! Або сховищами! Або частиною суверенітету: вступ у якийсь союз — це частина суверенітету», — відзначив Макеєнко.
«Ми вже бачимо, що Митний союз, Євразійська комісія ... і наступним кроком рублева зона. Нам потрібно це чи ні? І чи має право наш уряд ухвалювати без референдумів такі пропозиції? Напевно, ні!», — заявив «регіонал».
Коментарі
![Кількість переглядів Кількість переглядів](https://sprotiv.org/wp-content/themes/sprotiv/images/i_views.png)
Читайте по темі
-
Голова КМДА Володимир Макеєнко заявив, що вийшов з партії регіонів. Відео –
-
Гауляйтер Києва Макеєнко зробив у середу вихідний –
-
За тоталітарним законопроектом Ківалова та Макеєнко 90% конституційних звернень та конституційних подань будуть повертатися авторам –
-
Глава регламентного комитета Рады Макеенко совершил подлог документов –