22.10.2019 14:08 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Журналіст Сергій Лещенко зловив Яценюка на брехні. Фото

Якщо Арсеній Яценюк претенує зайняти вакансію лідера опозиції, то має усвідомлювати, що віднині кожен його крок, як і кожна дія його команди, буде ретельно відслідковуватися і перевірятися.

Те, що знищило шанси Тимошенко в 2009 році – це брехня. Вона думала, що зможе обхитрити всіх – і залишилася в офсайді.

26 січня на сайті Яценюка вийшла новина: «Арсеній Яценюк представлятиме Об'єднану опозицію на Давоському форумі».

Всесвітній економічний форум проходить у Конгрес-центрі Давоса за щільно зачиненими дверима. Брати участь у ньому – це велика честь і великі гроші.

Бізнесмен має заплатити за це плюс-мінус 70 тисяч франків щорічного внеску. Або, якщо ти громадський діяч, то маєш заслужити це своєю діяльністю. Крім того, взяти участь у Давоському форумі організатори за спеціальною програмою відбирають «молодих лідерів». Зрештою, ти можеш потрапити на Всесвітній економічний форум в Давосі як офіційна особа – керівник держави або міністр.

Насправді, Яценюк не брав участі у Всесвітньому економічному форумі, а повідомлення його прес-служби – неправда.

Ось офіційний перелік громадян України, які були учасниками форуму в Давосі, наведений організаторами заходу.

Немає згадки про Яценюка і в офіційному переліку учасників форуму в Давосі, виданому у вигляді окремої книги Всесвітнім економічним форумом.

Тож участь Яценюка звелася до виступу на українському ланчі Віктора Пінчука (цей захід не має жодного відношення до офіційного Форуму) та зустрічей приватного характеру.

З таким же успіхом, якщо я відвідаю Лондон у серпні цього року, то, за логікою «Фронту змін», можна стверджувати, що «Лещенко представив Україну на Олімпіаді-2012».

 

Сергій Лещенко, блоги Української правди

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 31-01-2012 13:38 | Кількість переглядів 2726 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100