16.06.2021 05:25 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Сморід нафталіну

Відчай – тільки так можна прокоментувати нинішній стан міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка після ухвалення Сенатом США наджорсткої резолюції щодо України.

Верхня палата законодавчого органу США закликала Державний департамент до «блокування видачі віз особам, які відповідають за ув'язнення та неналежне поводження з Тимошенко та більш ніж дюжиною політичних лідерів, пов'язаних з Помаранчевою революцією».

І це – напередодні візиту Януковича до Нью-Йорка на Генасамблею ООН!!!

За моєю інформацією, Банкова змушена екстрено відмовлятися від інтерв'ю Януковича американським медіа, про проведення яких в Нью-Йорку домовлялася останніми днями.

Репутація України у західному світі досягнула дна. В цивілізованих країнах у таких випадках зазвичай просять про відставку.

Замість цього Грищенко видав коментар, який заслуговує на премію як найгірший в ситуації, що склалася.

«Важко серйозно сприймати документ, прийнятий минулої ночі за процедурою, яку з усією дипломатичною стриманістю можна назвати, як мінімум, сумнівною», – ідеться в заяві Міністерства закордонних справ України за підсумками схвалення резолюції в Сенаті США.

Напевно, Михайло Чечетов після цього зобов'язаний провести майстер-клас у Конгресі, як їм правильно голосувати за резолюції.

Насправді ж, з відкритих дверцять шафи української влади пахне дремучими методами радянської пропаганди.

Минулої суботи в Ялті Богословська повчала Німеччину, які їм ще треба ухвалити закони, щоб покращити боротьбу з корупцією.

Цього тижня регіонал Сухий попросив Раду Європу не вчити Україну жити – у відповідь на їх реакцію щодо закону про наклеп.

Сьогодні МЗС Грищенка повчає Сенат США, як їм ухвалювати резолюції.

Завтра в газеті «Сегодня» можна очікувати карикатури про товстих американських буржуїнів у капелюхах і смокінгах з сигарами в зубах, які смокчуть кров з чесного донецького парубка.

Тільки ці люди забули, у валюті якої країни вони тримають заощадження, на які курорти вони їздять відпочивати та в які школи вони прилаштовують вчитися своїх дітей.

 

Сергій Лещенко, журналіст «Української правди»

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 24-09-2012 8:39 | Кількість переглядів 1979 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100