27.09.2023 02:33 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Порошенко протягує двох Литвинів до парламенту

 

 

Володимир Литвин знову йде в народні депутати. Він — уособлення найгіршого, що породила створена за два десятки років система. Типове породження комуністичної епохи. Створена, зокрема й Литвином, система не дала можливості належно оцінити його роль у вбивстві журналіста Георгія Ґонґадзе. При тому що вбивця — Олексій Пукач, фактично визнав причетність Литвина.

Крім того, він голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року, що спричинили першу кров на Майдані. Вірно прислужував Януковичу й будь-кому, хто пропонував вигідні умови. Та ніколи не був помічений у симпатіях до цінностей, які відстоював Майдан і за які гинули люди. Що ще поганого не зробив цей одіозний політик, що знову преться в депутати? Можливо, слід запитати у президента.

Порошенко й Литвин — давні політичні партнери. Є інформація про спільний бізнес. Мабуть, тому Литвин не має суперників по 65-му виборчому округу на Житомирщині. Блок президента спочатку планував висунути «ударівця» Ігора Юшманова. Він навряд чи склав би конкуренцію досвідченому політичному монстру. Але, теоретично, людина під популярним нині брендом створила б Литвину проблему. Можливо, тому перестрахувалися й не висунули Юшманова. Стандартний «злив» виборчого округу більш ніж очевидний.

Не чіпає Порошенко й братів союзника. При тому, що генерала Петра Литвина називають зрадником та винуватцем трагедії під Іловайськом. Впевнено сидить на посаді багаторічний керівник Державної прикордонної служби — Микола Литвин.

Мало того — родина Литвинів має намір розширити присутність у владі. На 66-му окрузі балотується 25-річний син Володимира Литвина — Іван. Завдяки батькові має досить високі шанси. Мабуть, у парламенті заприятелює із сином президента Олексієм, який також балотується. Нагадаю, Іван Литвин відгуляв скандальне весілля в дорогому готелі в центрі Києва 25 січня. Саме тоді, коли Майдан поминав перших загиблих. Їхня кров була й на руках його батька.

Проходження двох Литвинів в парламент — величезне приниження для Майдану й мільйонів людей, які прагнуть змін. Не варто було б висуватися. Та рано чи пізно він буде покараний.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 4-10-2014 19:37 | Кількість переглядів 73298 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100