3.06.2023 00:25 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Яценюк називає Азарова своїм особистим авторітетом. Відео

 

В інтернеті Національне бюро розслідувань України опублікувало відео з дня народження екс-прем’єр-міністра України за часів президентства Януковича Миколи Азарова, на якому нинішній прем’єр, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк тепло вітає та цілується з Азаровим.

Як зазначається, у 2007 році, коли було зняте відео, Микола Азаров обіймав посаду міністра фінансів в уряді Віктора Януковича.

Серед гостей Азарова – екс-президент Леонід Кучма, а також Віктор Янукович, Раїса Богатирьова, Леонід Черновецький та відомі діячі gартії регіонів.

Як видно на відео, вітаючи Азарова, Яценюк називає його своїм особистим авторитетом.

«Нещодавно журналісти мені задали запитання про те, хто для мене є національним авторитетом. На превеликий жаль, я довго думав, але чіткого національного авторитета для країни так поки що не визначив. Але дуже важливо, Миколо Яновичу, що в мене є особистий авторитет. Я вам цього ніколи не казав, але ще в далекі 90-ті роки – це був кінець 90-х, коли Азаров очолював Державну податкову адміністрацію, вже з тих часів у мене почав формуватися образ справжньої державної людини. Він у мене безпосередньо асоціюється виключно з одним прізвищем. Я не хочу нікого прибільшити чи применшити, але це прізвище – Микола Азаров», – сказав Яценюк у своєму вітальному слові.

«Я хочу, щоб моїх 60 років було таких самих, як у вас», – додав він на завершення.

Після цього Арсеній Яценюк та Микола Азаров тепло обійнялися і розцілувалися.

 

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 11-12-2014 19:54 | Кількість переглядів 228976 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100