1.06.2020 22:22 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Банк «Фінансова ініціатива» Олега Бахматюка визнано Нацбанком банкрутом

ПАТ "Комерційний банк «Фінансова ініціатива» 23 червня 2015 року рішенням правління Нацбанку України віднесено до категорії неплатоспроможних.

Про це йдеться у повідомленні регулятора, інформує БанкІск.

Національний банк наголошує, що переважна більшість вкладників банку, вклади яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, а саме 59 тис. осіб, або 92% отримають свої кошти в повному обсязі. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб забезпечить виплати гарантованої суми вкладів в обсязі більше 3,7 млрд грн.

Як зазначається, «Фінансова ініціатива» з лютого 2015 року та впродовж 180 днів, тобто до 23 червня 2015 року, був зобовʼязаний привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства України, у тому числі нормативно-правових актів Національного банку України.

«Проте, незважаючи на всі зусилля зі стабілізації, зокрема до капіталізацію банку власником істотної участі фінустанови, зупинити відплив коштів, стабілізувати ліквідність і відновити платоспроможність в умовах поточної фінансової кризи так і не вдалося», — зазначає регулятор.

Нагадаємо, Нацбанк, продовжуючи розпочату процедуру виведення з ринку неплатоспроможного ПАТ «ВіЕйБі Банк», 19 березня 2015 року ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію цього банку.

Єдиним акціонером банку до початку 2014 року, залишилося ТОВ «Інвест- Сервіс». Банк "Фінансова ініціатива " заснований в 2005 році. Бенефіціаром банку є бізнесмен Олег Бахматюк.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 24-06-2015 11:33 | Кількість переглядів 149369 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100