На Геннадія Корбана працювали російські політтехнологи, — ЗМІ
Передвиборчу кампанію Геннадія Корбана вели "одіозні російські політтехнологи Дмитро Куліков і Ісканлер Валітов, про це пише місцеве видання «Днепр вечерний», повідомляє Національне бюро розслідувань України.
Дмитро Куліков відомий своєю сильною українофобською позицією, постійно бере участь у програмах Володимира Соловйова на російському телеканалі «Россия 1», інших передачах, веде власну передачу і консультує російську владу з питань України, повідомляє видання.
Зазначимо, Корбан, зокрема, балотувався в мери Києва, а також спробував стати нардепом наскандальних довиборах на окрузі № 205 в Чернігові.
Як заявив місцевий експерт Андрій Клячін, над чим саме працювали Корбан і Куликов разом невідомо. Зараз перевіряється інформація про те, що команди Куликова і Валітова в терміновому порядку покинули Дніпропетровськ.
«Думаю, що найближчим часом ми почуємо коментар правоохоронних органів про те так це чи ні», – заявив експерт.
Нагадаємо, Корбана затримали зранку суботи, 31 жовтня 2015 року, під час спецоперації, яку провели 50 працівників Генпрокуратури і понад 500 працівників СБУ. Йому інкримінують низку злочинів, серед яких – викрадення людей та заволодіння чужим майном.
У Генпрокуратурі також заперечили політичний підтекст цієї спецоперації.
Згодом в Службі безпеки України повідомили, що під час обшуків в рамках цієї спецоперації було вилучено $1,5 млн і засоби стеження за людьми.
Того ж дня увечері СБУ заявила, що з фонду Корбана фінансувалася приватна армія, яка, насправді, була особистою охороною...
Корбан підтвердив, що його підозрюють у викраденні двох людей, а також у розкраданні коштів зі створеного ним «Фонду оборони країни».
Коментарі
![Кількість переглядів Кількість переглядів](https://sprotiv.org/wp-content/themes/sprotiv/images/i_views.png)
Все про: балотувався, Володимир Соловйов, Геннадий Корбан, Дмитро Куликов, Ісканлер Валітов, Корбан Геннадій, російські політтехнологи, СБУ, телеканал «Россия 1», Фонд оборони країни
Читайте по темі
-
Валентин Манько звинуватив Корбана та Медведчука у чорному піарі –
-
Мафиози #Корбан вернулся в Украину –
-
Сбежавший в Израиль мафиози #Корбан, задумался о возвращении в Украину –
-
#Пашинский обещает Корбану захватить власть в Украине и расстрелять врагов, — телефонный разговор –
-
#Корбан с Израиля сравнил Украину с самолетом, а #Порошенко с сумашедшим пилотом –
-
#Корбан мог подорвать всю систему, но сдался –
-
Генпрокуратура допомогла мафіозі Корбану уникнути покарання за тяжкий злочин. Подробиці –
-
Корбан в суде проклял тех кто наплевал на него –
-
У Раді підтвердили, що лідер УКРОПа був помічником рашиста Царьова. Документ –
-
Ігор Мосійчук вимагає перевірити зв’язки нового голови Укропу з терористом Царьовим. Документ –
-
Партию #УКРОП вместо Корбана возглавил помощник рашиста Олега Царева –
-
Теневая бухгалтерия Корбана: во сколько мафиози оценил нардепов Филатова, Парасюка, Денисенко, Куприя. Расследование. 20 фото. Документы –
-
Мафіози Корбан дав нардепу Парасюку $100 тисяч. Документ –
-
Його скрутили, атпізділи, — Генпрокуратура оприлюднила розмову мафіозі Корбана про викрадення Сергія Рудика. Аудіозапис –
-
Как человек с высшим медицинским образованием не могу пройти мимо «умирающего» симулянта Корбана –