22.06.2021 07:20 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

#Гройсман в Україну повертає обов'язковий техогляд. Подробиці

tehoglyad1

Зовсім скоро в Україну повернеться старий корупційний техогляд, але вже в дещо іншому вигляді.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Терміни обов'язкового техогляду вказані в законопроекті Кабміну Володимира Гройсмана «Про внесення змін в деякі законодавчі акти України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність із актами Європейського Союзу», номер 4683.

Найближчим часом може бути прийнятий Закон, який зобов'язує власників транспортних засобів проходити техогляд. Називатися він буде трохи по-іншому – «обов'язкова перевірка придатності до експлуатації», але суть від цього не змінюється.

Для різних авто законопроектом передбачено запровадження різних термінів початку техогляду.

Так, для тих власників легковиків або будь-яких інших транспортних засобів, хто захоче на них виїхати за кордон, доведеться пройти техогляд починаючи вже з наступного року – тобто з 1 листопада 2017 року.

Техогляд хочуть проводити в рамках планового ТО. Якщо власник легковика не збирається виїжджати на ньому за кордон, час Ч трохи зміститься. З 1 листопада 2019 року протягом 16 місяців повинні будуть пройти техогляд всі автомобілі, зареєстровані до вказаної дати у непарному році. А якщо автомобіль отримав реєстраційні документи і номерні знаки у парному році, то для них це почнеться з 1 листопада 2020 року протягом тих же 16 місяців.

Вантажівки, які здійснюють міжнародні рейси, повинні будуть проходити техогляд відразу ж після вступу закону в силу. А ось для причепів цей термін найбільш віддалений — з 1 січня 2022 року.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 30-05-2016 19:04 | Кількість переглядів 160655 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100