15.06.2021 22:05 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Російський олігарх #Григоришин отримав громадянство України. Подробиці

Grigorishin Konstantin1

Олігарх звернувся по український паспорт за правом народження, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Російський бізнесмен Костянтин Григоришин отримав громадянство України. Про це повідомило джерело в МВС.

Як повідомляється на сайті Державної міграційної служби, громадянин Росії і Кіпру Григоришин Костянтин Іванович звернувся із заявою про набуття громадянства України у спрощеному порядку, оскільки народився в Україні.

Він надав усі необхідні документи, в тому числі зобов'язався припинити громадянства Росії і Кіпру.

ДМС зазначає, що підстав відмовити Григоришину у громадянстві відомство не знайшло. Наявність кримінального провадження в Росії не є підставою у ситуації з Григоришиним.

«Реалізація права на набуття громадянства України за територіальним походженням є суб'єктивним правом, залежить тільки від волевиявлення особи і не може бути обмежена державою», — йдеться у заяві Головної медичної ради.

Прохання про одержання громадянства України Григоришин подав 15 березня 2016 року.

Костянтин Григоришин народився у Запоріжжі, але значну частину життя прожив у Москві. Бізнес-активи російського олігарха, в тому числі підприємства енергетики, судно- і машинобудування переважно зосереджені в Україні. Григоришин очолює групу «Енергетичний стандарт», володіє компанією «Запоріжтрансформатор» — монополістом у виробництві силових трансформаторів, є мажоритарним акціонером сумського НВО ім.Фрунзе, «Укррічфлоту», а також співвласником дев'яти українських обленерго.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 30-05-2016 20:28 | Кількість переглядів 110463 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100