2.08.2021 09:20 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Керівник Державного бюро розслідувань Роман Труба переслідував майданівців та має бути люстрований по закону про очищення влади. Документи

Президент Петро Порошенко підписав Указ про призначення Романа Труби директором Державного бюро розслідувань, повідомляє 40ka.info.

Його називають компромісною кандидатурою, яку узгодили члени комісії від різних гілок влади. За даними ЗМІ, в часи Євромайдану він клопотав про відкриття кримінальних справ проти активістів, тож мав підпасти під дію Закону про очищення влади. Однак люстрації Труба уникнув, самостійно звільнившись з органів прокуратури у 2015-му до початку дії Закону.

Цікаво, що Роман Труба на початку конкурсу претендував на посаду заступника бюро, і лише незадовго до фіналу йому та деяким іншим кандидатам дозволили переписати заяви. Деякі експерти вважають, що через цей факт призначення Труби можна оскаржити в суді.

Таке призначення викликало хвилю обурення частини користувачів соцмереж.

Натисніть, щоб збільшити

«Мною, на початку 2014 року, було віднайдено цікавий документ. В якому Труба Р. М., яро переслідує мету притягнути до кримінальної відповідальності Майданівця. А також мені потрапила до рук газета, де останній признається в коханні пшонці з януковичем. Настільки признається, що як іконами, їхніми портретами заліпив увесь кабінет.

А відтак, з врахуванням вищезазначеного, відсилаю Президенту листа з прямими доказами про те, що Труба Р. М. є посіпакою режиму януковича-пшонки, і що саме він переслідував активістів євромайдану, а тому, як раніше декларував Порошенко, такі люди немають права обіймати державницькі посади.

Так от. Тест. Підпише подання Президент, то це напряму буде суперечити його задеклорованим перед виборами обіцянкам, тобто, доведе всім , що він БРЕХУН. Не підпише, то доведе, що Президент у нас в країні послідовний, і слова вміє дотримуватися. Все дуже просто», — пише Андрій Петришин на своїй сторінці у Фейсбук.

Це підтверджуть матеріали справи обвинувачення учасника Революції Гідності.

 

Натисніть, щоб збільшити

 

Натисніть, щоб збільшити

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 23-11-2017 22:42 | Кількість переглядів 49861 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100