25.05.2020 16:47 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

#ЗЕпереворот. #Порошенко та майже двум сотням нардепів заборонять неконституційним судовим рішенням на рік виїжджати за кордон


Суд опублікував позов від нібито колишнього народного депутата Давида Жванії, у якому йдеться про прохання заборонити виїжджати за кордон президенту Петру Порошенку та іншим високопосадовцям протягом одного року після проведення парламентських та президентських виборів та протягом одного року після їх звільнення.

Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.

До суду цей позов надійшов до Нацполіції, Служби безпеки та Адміністрації Державної прикордонної служби з відповідним проханням.

«Позивач у позовних вимогах просить суд визнати протиправною бездіяльність Національної поліції щодо не проведення всіх заходів задля забезпечення захисту нацбезпеки та не протидії організованій злочинності, що складалась із посадовців категорії „А“ та „Б“ і з осіб, які обіймають політичні посади, суддів Верховного Суду та апеляційного суду, які, на його думку, могли  вчиняти корупційні злочини», — йдеться у повідомленні.

Крім цього позивач просить «визнати протиправною і бездіяльність СБУ щодо не проведення всіх заходів задля забезпечення захисту національної безпеки України від організованої злочинності цими особами».

Так само позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо не проведення всіх заходів задля забезпечення захисту нацбезпеки країни.

Серед них — не проведення систематизації та не розроблення пропозицій для внесення змін до законодавства України, а саме щодо заборони виїжджати за кордон посадовцям категорії «А» та «Б», особам,  які обіймають політичні посади, суддів Верховного Суду та апеляційного суду, протягом одного року після проведення парламентських та президентських виборів та протягом одного року після їх звільнення.

«Серед третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на стороні відповідача, президент Петро Порошенко, голова ВРУ Андрій Парубій, заступник голови АПУ Олексій Філатов, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, директор НАБУ Артем Ситник, голова ВС Валентина Данішевська, народні депутати, члени уряду, ВККСУ та ін. Загалом позивач зазначив 180 третіх осіб», — зазначили у суді.

Додатково зазначається, що позивач збирається подавати клопотання про забезпечення позову, в якому проситиме заборонити ДМС  випускати з країни даних осіб.

Наразі вирішується питання про відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Суд також оприлюднив повний текст позову.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 19-04-2019 15:03 | Кількість переглядів 129501 переглядів

Подiлитись посиланням:
Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100