Знайшли застреленим нардепа Дмитра Тимчука. Фото
У Києві знайшли мертвим координатора групи «Інформаційний спротив» нардепа фракції «Народний фронт» Дмитра Тимчука, повідомляє Національне бюро розслідувань України.
Про це написав аваківець Антон Геращенко у своєму Facebook.
У коментарі каналу @112 Україна" нардеп розповів, що дружина Тимчука подзвонила в лікарню і повідомила, що її чоловік чистив зброю і випадково поранив себе.
«Поки приїхала швидка допомога, Дмитро уже помер. Наразі на місці працює слідча група», — додав Геращенко.
Речник Національної поліції Ярослав Тракало підтвердив «Українській правді» факт смерті Тимчука.
Коментарі
Дата публікації: 19-06-2019 12:49 |
переглядів
![Кількість переглядів Кількість переглядів](https://sprotiv.org/wp-content/themes/sprotiv/images/i_views.png)
Читайте по темі
-
Через місяць після інавгурації російського фсбешника Зеленського вбили Дмитра Тимчука. Це не совпаденіє! –
-
Роблять з Дмитра алкоголіка, — Гладчук звинувачує МВС Авакова у фальсифікації розслідування вбивства Тимчука –
33043
-
Верховний головнокомандувач Зеленский не прийшов на похорон до підполковника, нардепа Дмитра Тимчука. 2 фото –
-
У Верховні Раді «стерли» народного депутата Дмитра Тимчука, коли він був ще живим. 2 фото. Розслідування –
-
Нардепи Вінник, Тимчук та Кривенко законодавчо вводять обмеження свободи слова. Журналістам, що пишуть про АТО, загрожуватиме 3 роки тюрми –