25.06.2021 07:49 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Буде бордель? Зеленський порадив українцям чергове заняття на карантині

ПреЗЕдент Володимир Зеленський рекомендує українцям, поки вони сидять вдома на карантині, вчити іноземні мови, повідомляє 40ka.info.

Про це йдеться відеозверненні шостого, опублікованому в інтернеті.

"Зараз, перебуваючи вдома, ми можемо всією країною «прокачати» власні навички та знання іноземних мов. Обов’язково настане день, коли все це закінчиться й до нас у країну зможуть завітати іноземні туристи. Давайте за час карантину підвищимо свій рівень іноземної мови та зустрінемо гостей чистим і бездоганним «Welcome to Ukraine».

В одному з своїх минулих відосиків ЗЕ також радив громадянам України на карантині займатися сексом.

Раніше у фракції «Слуга народу» виступали за легалізацію проституції.  Зокрема, депутат Верховної Ради від фракції «Слуга народу» Микита Потураєв агітував за легалізацію проституції. «Існує підтверджена статистика, що в таких країнах, як наша — країнах третього світу — тільки легалізація секс-послуг дозволяє стабілізувати темпи поширення ВІЛ/СНІДУ. Тому що тоді ми контролюємо цей процес, а зараз ми не контролюємо. У нас навіть немає, щоб ви розуміли, верифікованої інформації про кількість співробітниць в цій сфері і співробітників. У нас накладається історія з ін'єкційною наркоманією з історією з проституцією», — казав Потураєв.

 

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 23-04-2020 19:41 | Кількість переглядів 167777 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100