«Такі Справи» пікетуватимуть податкову
16 серпня 2005 року. Податкова міліція Солом’янського району Києва викликала на другий допит генерального директора видавничого і поліграфічного центру “Такі справи” Олександра Данилова у рамках відновленої кримінальної справи. Допит має відбутися 18 серпня о 10.00.
Олександр Данилов з сумом констатує, що методи тиску на нього і його підприємство не змінилися у порівнянні з минулою владою, і він змушений вживати адекватні законні заходи.
Трудовий колектив “Таких справ” на знак протесту проти відновленого податкового терору планує провести пікетування Солом’янської податкової міліції.
Кримінальну справу проти Олександра Данилова було порушено 2002 року після того, як “Такі справи” надрукували книжку про тодішнього опозиційного політика Юлію Тимошенко. Партія “Батьківщина” і
сама Юлія Тимошенко тоді виступали із заявами на захист “Таких справ”. Олександр Данилов змушений був виїхати до Литви, де отримав статус політичного біженця. Після перемоги Помаранчевої революції він повернувся в Україну, а справу проти нього було закрито за відсутністю складу злочину. Нещодавно справу було повторно відкрито.
Олександр Данилов вважає, що причиною повторного відкриття кримінальної справи є позов до держави України, який литовський інвестор “Таких справ” — ЗАТ “Tokios Tokel?s” — подав до Міжнародного
центру вирішення інвестиційних спорів. Високопосадовці Генеральної прокуратури вимагали від Олександра Данилова відкликати позов, бо в інакшому випадку справу буде відновлено.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
