Свобода слова у небезпеці!
Помаранчеві події істотно змінили ситуацію в медіа-просторі країни. Однак утиски свободи слова не перетворилися на прикрий спомин. Сьогодні маємо їх нову хвилю. Тією мірою, якою шириться країною рух громадян – членів само-врядних громад за свої права, тією ж мірою посилюється тиск на журналістів, які висвітлюють боротьбу громадян проти незаконних забудов у їхніх містах, проти наступу будівельних компаній на їхній життєвий простір, проти спотво-рення історичного вигляду та екології міст і містечок.
Однією з перших під цей прес потрапила „Газета по-киевски”. Це улюблене багатьма видання відстоює позицію киян у їх протистоянні будівельному теро-ризму. І 30 серпня за позовом будівельної компанії „Екобуд”, „ображеної” за правдиве висвітлення її діяльності газетою, має відбутися черговий суд над пресою. Горе-забудовники, що на вулиці Чорнобильській обливали людей бен-зином і винищили десятки дерев, ще й вимагають стягнути по 5000 гривень „моральної” шкоди з „Газеты по-киевски” та її журналісток – Євгенії Данилен-ко і Тетяни Вахович.
Неважко здогадатися, що на прикладі розправи над газетою будівельні мафі-озі жадають розправи над народним ополченнями. Їм замало незаконного ареш-ту Віталія Черняховського — тепер взялися за газету. А це сигнал, що завтра можуть взятися за іншу. Якщо ми не продемонструємо сьогодні гідну відсіч знахабнілим корупціонерам, й надалі з’являтимуться нові Гонгадзе, і пам’ятники на їх честь означатимуть лише глумління над свободою слова. Помаранчева революція дала нам не весну, а лише відлигу, лише можливість діяти. І ми повинні використати цей шанс, інакше наш крок назад означатиме крок у безодню, яка поглине свободу слова, свободу духу, свободу совісті.
Кияни, об’єднаймо наші зусилля! Спільно виступимо на захист журналістів з „Газеты по-киевски”! Сьогодні ми маємо шанс забезпечити свободу слова солідарними зусиллями!
Закликаємо небайдужих киян 30 серпня 2005 р. об 11.00 прийти до Подільського районного суду м. Києва (вул. Хорива, 21) і підтримати журналістів з „Газеты по-киевски”.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Київ пахне димом, гаром і війною. Відомо про 28 локацій у Києві, що поруйновані внаслідок обстрілу –
-
Зеленский зловмисно не хоче підвищувати грошове забезпечення ЗСУ –
-
Вадим Гладчук: ворог України у москві, а не у Варшаві! –
-
Янукович відмовився від європейського вектора України сам, а Зеленський це робить хитріше за сценаріями свого куратора з фсб рф Патрушева, — Гладчук –
-
Гібрідний російський ворог Зеленський почав шанувати героїв УПА, ОУН та Бандеру зумисно для скандалів із сусідами поляками –
-
Комбат Ширшин підтвердив, що 425 і 225 м'ясні полки під особистим керівництвом росіянина Сирского –
-
Корчинський передав Дугіну маршрут групи ГУР МО України –
-
Про взаємини між лідером Народного Руху Чорноволом та замовником вбивства журналіста Гонгадзе Кучмою, якому Стефанчук вручив парламентську відзнаку імені Вячеслава Чорновола –
-
фсбешний хряк Стефанчук зробив підлог документів у парламенті, щоб допомогти Кучмі вийти зі скандалу з відзнакою імені Чорновола –
-
Мазепа порубав мов кабана на шкварки Зеленського –
-
Список українців, що померли під час навчань у полку росіянина Сирского «Скеля» за останні півроку –
-
Зеленский перетворив Україну на російське задзеркалля, — Гладчук –
-
Гладчук: Всі політики України, які повернули Польщі Орден Білого Орла і цим підтримали екскалацію конфлікту з поляками — корумповані росією! –
-
Матір неповнолітньої дитини суд позбавив волі на 5 років за критику диктатора Зеленського –
-
Одноразові сімейні виплати для того щоб зробити повернення з СЗЧ масовим, — альтернативна реформа ЗСУ –
