Партія регіонів заблокувала трибуну ВР
У роботі Верховної Ради оголошено перерву на 30 хвилин, а представники фракції Партії регіонів заблокувала трибуну парламенту.
Як передає кореспондент УНІАН, у ВР ставилося питання про голосування за включення до порядку денного, зокрема, проекту постанови про призначення позачергових виборів депутатів Харківської міської ради та мера Харкова.
Також мало бути голосування за включення до порядку денного проекту закону про внесення змін до закону України «Про Державну програму приватизації» (щодо зупинення приватизації ряду об’єктів державної власності).
А також мав включатися до порядку денного законопроект про внесення змін до ряду законів щодо статусу народних депутатів в частині обмеження пільг та дострокового припинення повноважень.
Фракція Партії регіонів разом із фракцією КПУ вимагала оголошення перерви на 30 хвилин. Голова Верховної Ради України Арсеній ЯЦЕНЮК відмовлявся це зробити, мотивуючи це тим, що розгляд питання розпочався і перерва може бути оголошена після завершення розгляду даного питання. Тоді народні депутати із фракції Партії регіонів заблокувати трибуну парламенту.
Після цього було оголошено перерву на 30 хвилин.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Андрій Парубій був ціллю #1 для терористичної путінської росії. Розслідування –
-
Лист путінського рашиста Зеленского є елементом протидії російського фсб спробам Президента США Дональда Трампа зупинити геноцидну війну росії проти України, — Гладчук –
-
З захоплення Готланду почнеться реалізація російського сценарію окупації Литви, Латвії та Естонії –
-
російські друзі Єрмака допомогли йому вбити на фронті Дмитра Штанька, котрий не побоявся розповісти про продаж державних посад Зеленским. Відео –
-
Біженцям з України албанський уряд Еді Рами відмовив у тимчасовому захисті, тому що український посол Шкуров працює на москву? –
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
