Черновецький хоче нагодувати прем`єра тухлим м`ясом з держрезерву
Київський міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ звинувачує Держкомрезерв в інтервенції на ринки Києва прострочених продуктів.
Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні в інтерв`ю журналістам.
«Коли я давав згоду — і я її не скасую — на те, щоб дешеві продукти потрапили в торгову мережу Києва, то мені особисто присягався пан ПОЖИВАНОВ – начальник Держрезерву, – що це буде свіже парне м`ясо», — сказав Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ.
Разом з цим, за словами мера Києва, сьогодні відбувається інтервенція продуктів, «які пройшли всі терміни, тобто повинні вже списуватися».
Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ висловив переконання, що про низьку якість продуктів, які потрапляють на ринки столиці, знає все оточення прем`єр-міністра Юлії ТИМОШЕНКО.
«Треба зобов`язати керівника Держкомрезерву і прем`єр-міністра разом з усією командою їсти ті продукти, які вони виділяють з Держрезерву. Коли вони поїдять те, що виділяють, то тоді вони запросто змінять ситуацію», — заявив Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ.
Він також укотре висловив стурбованість інфляцією в Україні. «Такого ще не було. Я думаю, якщо такими темпами відбуватимуться зміни в нашій країні – в Україні, – то ми скоро знову повернемося до Голодомору», – сказав мер Києва.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
