У Києві вбито агітатора від Блоку Катеринчука
Сьогодні увечері у Києві, біля станції метро “Арсенальна” вбито агітатора від Блоку Миколи Катеринчука.
Як повідомили УНІАН у Центрі громадських зв’язків Головного управління МВС у Києві, інцидент стався близько 19.00 неподалік від входу до станції метро — біля пішоходного переходу. За наявною на даний час інформацією міліції, невідомий вдарив ножем 19-річного хлопця, жителя Миколаївської області, який був одягнутий у футболку з назвою Блоку Катеринчука.
Інформація про це надійшла до міліції о 19.04 від співробітників “швидкої допомоги”.
Потерпілий помер від отриманого поранення по дорозі до лікарні.
Київська міліція звертається до усіх громадян, які стали свідками злочину, із закликом звернутися до міліції за телефоном 02.
В ЦГЗ зауважили, що вбивство агітатора міг скоїти чоловік, якому на вигляд 35-40 років. Має довге, русяве волосся з сивиною. На обличчі має сліди пошкоджень, зокрема, травму носа. Був одягнений у коричневу сорочку, темні брюки та темні чоботи. Мав при собі 2 чорні поліетиленові пакети.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
