100 грамів неправди від Тимошенко

У четвер парламент зібрався на позачергову сесію, де серед іншого мав підвищити акцизи на алкогольні вироби. Коли ж цього не сталося, Тимошенко перейшла до звинувачень.
«Уряд пропонував підвищити акцизи ще на пиво і алкогольні напої. Але на жаль, у Верховній Раді сидить дуже багато виробників пива і алкогольних напоїв. Вони представлені в двох фракціях у Верховній Раді, у БЮТі таких немає, я хочу підкреслити. Як тільки щось стосується бізнес-інтересів цих депутатів, то вони повстають просто радикально...», – обурилася Тимошенко.
У цей момент Тимошенко, якщо говорити м'яко, ввела в оману громадськість.
У фракції БЮТ є щонайменше двоє депутатів, які мають стосунок до горілчаної індустрії – це Степан Глусь (марка Nemiroff) та Костянтин Бондарєв (Іванківський лікеро-горілчаний завод).
Можна навіть припустити, що про Бондарєва Тимошенко забула, бо він депутат тільки перше скликання, але вона точно знала, чим займається її депутат Степан Глусь.
Я не полінувався і знайшов блокнот із записами під час з'їзду блоку Тимошенко минулого літа. В неофіційній частині Тимошенко вручала нагороди своїм депутатам, промовляючи про кожного з них пару компліментів. Черга дійшла й до Глуся.
— Підніміть руку, хто не коштував водку Nemiroff? – звернулася Тимошенко до присутніх.
Побачивши, що руку підняв Турчинов, який не вживає алкоголь через баптистські переконання, Тимошенко пожартувала.
— Олександр Валентинович, ви багато втратити. Степан Глусь – це людина, яка стояла біля витоків цієї горілки Nemiroff...
Тобто не повинно бути жодних ілюзій стосовно того, що раптом Тимошенко не в курсі бізнесу своїх депутатів.
Після того, як Глусь перейшов засідати до парламенту, справу взяв до своїх рук його син Олександр, який очолює «Nemiroff Холдинг».
Навіщо ж тоді брехати, якщо це викривається настільки просто?
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
