Ющенко порадовался тому, «як ті негри живуть в республіці Чад»
Президент Виктор Ющенко уверен в дальнейшем развитии взаимовыгодного сотрудничества между Украиной и Чадом.
Об этом говорится в сообщении пресс-службы Президента.
Такую уверенность Ющенко выразил в поздравлении Президенту Чада Идрису Деби Итно по случаю национального праздника — Дня независимости.
«Уверен, что традиционные отношения дружбы и взаимовыгодного сотрудничества между Украиной и Республикой Чад будут успешно развиваться на благо наших народов», — передает пресс-служба текст поздравления.
Ющенко пожелал своему коллеге крепкого здоровья и успехов в государственной деятельности, его народу — мира, благополучия и процветания.
Чад отмечает день своей независимость 11 августа.
Как сообщалоcь, в феврале Украина выразила обеспокоенность эскалацией вооруженного конфликта в Чаде между проправительственными и оппозиционными силами.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
