Депутат Європарламенту: Україна не повинна піддаватися на провокації
На тлі конфлікту між Грузією та Росією депутат парламенту ЄС Ельмар Брок вважає, що нова «залізна завіса» поки не розділила Європу, і що Євросоюз має робити більше, щоб наблизити Україну до себе.
Про це Брок сказав в інтерв’ю українській редакції «Німецької хвилі».
«Ми бачимо, що існують інтереси росіян відновити втрачені зони впливу. Ми повинні проводити політику, що не піддається на провокації», — сказав він.
«На мою думку, вирішальна помилка Грузії – емоційна реакція на холоднокровну російську провокацію. Тому Україна повинна бути обережною», — додав Брок.
«З іншого боку, ми повинні робити практичні кроки, щоб українці побачили, що демократія, правова держава і західні цінності мають свої переваги», — визнав депутат Європарламенту.
«Тобто шляхом підписання угоди про асоціацію з ЄС, вільну економічну зону та інші речі гарантувати західну інтеграцію України», — зазначив Брок.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
