Через перевірку державної зради Тимошенко агент Кремля Симоненко гавкає на СБУ
Лідер Компартії Петро Симоненко називає СБУ «політичною поліцією» і виступає за її фінансову перевірку і реорганізацію.
«Нахабне втручання СБУ у політичне життя України, організація стеження та прослуховування політиків, фальсифікація та маніпулювання архівними документами, провокативні заяви керівництва Служби безпеки, які ведуть до загострення міжнаціональних та міждержавних стосунків – це безперечні ознаки того, що ця структура, яка має відповідати за безпеку держави та громадян перетворилася на політичну поліцію і інструмент придушення свободи», — йдеться у його заяві.
Симоненко зазначив, що відсутність легітимного керівника Служби безпеки робить її повністю залежної від президента Ющенка та його секретаріату, ставить СБУ поза законом.
"Фактично, через Ющенка і секретаріат президента, Білий Дім та спецслужби США здійснюють практичне керівництво Службою безпеки України, використовуючи цю державну установу для розширення та закріплення своєї агентурної мережі, створення різноманітних «центрів впливу» і «точок напруги», — вважає лідер КПУ.
Симоненко також вважає, що за таких обставин, діяльність СБУ можна розцінювати, як антидержавну.
«Україні не потрібна Служба безпеки, яка займається реабілітацією нацизму та цькуванням тих, хто не бажає щоб Ющенко знищував нашу історичну пам”ять, затоптував в багнюку імена переможців фашизму та робив героями гітлерівських катів», — заявив він.
Симоненко наголосив на необхідності ретельної фінансової перевірки СБУ та негайної ліквідації тих її підрозділів, які створені і діють поза рамками Конституції та законів України.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Київ пахне димом, гаром і війною. Відомо про 28 локацій у Києві, що поруйновані внаслідок обстрілу –
-
Зеленский зловмисно не хоче підвищувати грошове забезпечення ЗСУ –
-
Вадим Гладчук: ворог України у москві, а не у Варшаві! –
-
Янукович відмовився від європейського вектора України сам, а Зеленський це робить хитріше за сценаріями свого куратора з фсб рф Патрушева, — Гладчук –
-
Гібрідний російський ворог Зеленський почав шанувати героїв УПА, ОУН та Бандеру зумисно для скандалів із сусідами поляками –
-
Комбат Ширшин підтвердив, що 425 і 225 м'ясні полки під особистим керівництвом росіянина Сирского –
-
Корчинський передав Дугіну маршрут групи ГУР МО України –
-
Про взаємини між лідером Народного Руху Чорноволом та замовником вбивства журналіста Гонгадзе Кучмою, якому Стефанчук вручив парламентську відзнаку імені Вячеслава Чорновола –
-
фсбешний хряк Стефанчук зробив підлог документів у парламенті, щоб допомогти Кучмі вийти зі скандалу з відзнакою імені Чорновола –
-
Мазепа порубав мов кабана на шкварки Зеленського –
-
Список українців, що померли під час навчань у полку росіянина Сирского «Скеля» за останні півроку –
-
Зеленский перетворив Україну на російське задзеркалля, — Гладчук –
-
Гладчук: Всі політики України, які повернули Польщі Орден Білого Орла і цим підтримали екскалацію конфлікту з поляками — корумповані росією! –
-
Матір неповнолітньої дитини суд позбавив волі на 5 років за критику диктатора Зеленського –
-
Одноразові сімейні виплати для того щоб зробити повернення з СЗЧ масовим, — альтернативна реформа ЗСУ –
