У Харкові горить найбільший у Східній Європі ринок
У Харкові знову сталася пожежа на ринку «Барабашове», який називають найбільшим у Східній Європі .
Як повідомили УНІАН у прес-центрі Головного управління МНС у Харківській області, сигнал про пожежу у павільйоні дитячих іграшок надійшов до пожежної частини о 3.37 ночі.
На місце події виїхало 14 автоцистерн. На час прибуття пожежників вогнем було охоплено майже 200 кв. метрів торгової площі. Пожежі було присвоєно третю категорію складності.
О 7.38 вогонь було локалізовано.
У даний час пожежники розбирають згорілі конструкції павільйонів та продовжують гасити вогонь, який палає всередині торгових приміщень.
Як відомо, 16 квітня в ТЦ “Барабашове” вже виникала пожежа.
За даними концерну «АВЕК», до структур якого входить ринок, пожежею на території дитячого торгового майданчика так званого «в’єтнамського сектора» ринку було охоплено 2200 кв. м території. Згоріло близько 90 крамниць. За попередніми підрахунками концерну, матеріальні збитки становили близько 50 млн. грн.
Керівництво концерну «АВЕК» заявило, що вважає пожежу на ринку “Барабашове” спланованим терористичним актом.
Харківська міліція порушила кримінальну справу за фактом пожежі на ринку «Барабашове» за статтею 270 Кримінального кодексу України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки).
ТЦ біля станції метро «Академіка Барабашова» у Харкові — один із найбільших торговельних центрів Східної Європи. На території ТЦ працює понад 60 тисяч підприємців. Щодня ринок відвідує понад 200 тисяч харків’ян і гостей міста.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
-
Вадим Столар купив дві земельні ділянки на Оболоні –
-
Нардеп Гончаренко побудував масштабну мережу “Гончаренко центрів” за рахунок агробізнесу Бахматюка –
