БЮТівцям у Луцьку вручили москальський прапор
Депутат Волинської обласної ради від фракції «Наша Україна» Ігор Гузь, який представляє ЄЦ, перед початком сесії звинуватив колег БЮТівців у фальсифікації голосів при голосуванні про початок сесії. А згодом поклав на стіл Анатолія Грицюка російський прапор. Про це 10 вересня повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».
Першим результатом голосування була цифра 41. Ігор Гузь почав стверджувати, що окремі БЮТівці голосували за своїх колег. Він навіть підійшов до пункту електронної системи голосування та взяв список голосів. «Це фальсифікація…Ось, Діброва не голосував», — сказав він. «У мене карточка лежала в кишені і я не встиг зареєструватись», — виправдовувався депутат від УНП Валерій Діброва.
З місця піднявся і Володимир Бондар. «Володимир Налькович, Ви не на прес-конференції ЄЦ, сядьте на місце», — відреагував голова Волиньради Анатолій Грицюк. «Не вказуйте, що мені робити», — запротестував пан Бондар.
Голосували кілька разів із результатами 41, 43 і 42. Заступник голови облради Борис Загрева запропонував перейти на голосування посвідченнями, але зал цієї пропозиції не підтримав. «Депутат Люлька не голосував, Діброва не голосував…», — наголошував Ігор Гузь. Анатолій Грицюк у свою чергу назвав дії Гузя, запрограмованим Бондарем сценарієм. Врешті, він попросив слова і назвав все, що діється у залі, дрібним шахрайством. «Вчора відбулась, Анатолію Петровичу, президія Вашої партії, і БЮТ змінив політичне знамено», — сказав Ігор Гузь і поклав на стіл голови облради російський прапор.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
ЧЕРВОНА АРМІЯ СИРСЬКОГО –
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
