Герман заявила, що БЮТ ламає «Раду»
Члени фракції БЮТ блокують трибуну Верховної Ради і намагаються вивести з ладу систему голосування «Рада», заявила член Партії регіонів Ганна Герман.
«Вони заблокували трибуну вже котрий день. Сьогодні вони ще пробують вивести з ладу систему „Рада“, щоб ми не могли проголосувати взагалі, навіть якщо ми відійдемо вбік і спробуємо таким чином голосувати», — пояснила депутат.
За словами Герман, «цей блок, розуміючи свій програш, йде на найбільш нахабні методи тримання за свої посади і крісла».
«Але немає нічого злого, щоб на добре не вийшло – люди все це бачать і люди дадуть відповідну оцінку на будь-яких виборах», — зазначила депутат.
«Люди вже бачать, що це бандити з великої дороги», — продовжила Герман, додавши, що «в народі БЮТ вже називають злочинним режимом».
Герман повідомила, що Партія регіонів у четвер зареєстрував «свій план, програму виходу з кризи, вона була визнана кращою, ніж програма БЮТ, усіма фракціями окрім, звичайно, БЮТ».
«Розуміючи, що парламент прийме нашу програму, БЮТ знову заблокував трибуну», — пояснила вона.
Герман переконана, що виходом з нинішньої ситуації буде той, що «піднімуться бунти і люди прийдуть і повикидають їх з кабінетів – усю цю помаранчеву владу, яка тормошить країну з 2004 року».
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
