Банки вигадали нові збори
Українські банки починають вводити додаткові збори на продаж готівкової валюти розміром 3-5%.
Про це повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» представники комерційних банків.
«OTП Банк» увів плату за розрахунково-касове обслуговування на продаж готівкової валюти населенню розміром 3,5%, «Укрсоцбанк» — 3%, банк «Фінанси і Кредит» — 5%. При цьому «БМ Банк» і «Райффайзен Банк Аваль» не стягують зборів, але розглядають можливість їх введення.
«На сьогоднішній день „БМ Банк“ не стягує комісії, але можливо, що така комісія буде введена в майбутньому. Її розмір може скласти приблизно 3-4%», — сказав заступник голови правління «БМ Банку» Тарас Кияк.
За його словами, жорсткість обмежень НБУ на готівковому валютному ринку призвела до того, що при здійсненні валютообмінних операцій банки найчастіше не можуть покрити накладні витрати.
«Намагаючись покрити хоча б накладні витрати за операціями обміну валют, банки змушені вводити додаткові збори на продаж валюти», — сказав він.
Як повідомлялося, Нацбанк з 5 листопада 2008 року вимагає від комерційних банків тримати курс продажу готівкової валюти на рівні, що не перевищує офіційний. При цьому він зменшив відхилення курсу покупки від курсу продажу з 5% до 3%.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
-
Vadym Gladchuk: дев'ять методів боротьби з російськими КАБами –
