За затриманих російських провокаторів — маргіналів заступився депутат-регіонал
Народний депутат Юрій Мірошниченко (Партія регіонів) звернувся до в.о. глави СБУ Валентина Наливайченка з проханням провести внутрішнє розслідування щодо співробітників, які затримали в суботу в Києві представників руху «Наші».
«Я прошу провести внутрішнє розслідування щодо співробітників (СБУ), а також на предмет адекватності дій співробітників, які проводили затримання», — сказав він в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» в неділю.
Мірошниченко повідомив, що, допомагаючи у звільненні затриманих росіян, він не знав, яку організацію вони представляють, а також мету їх перебування в Києві.
За словами депутата, громадяни РФ подзвонили йому і повідомили, що затримані в Києві групою людей, які назвалися співробітниками СБУ й міліції, що їх везуть в невідомому напрямку й не пред'являють ніяких претензій.
Мірошниченко підкреслив, що в понеділок має намір зустрітися з заступником глави СБУ з цього питання. «За наслідками цієї зустрічі ухвалюватиму рішення про необхідність подальшого звернення в прокуратуру», — додав він.
Крім того, депутат відзначив, що надаватиме максимальну допомогу, якщо раніше затримані росіяни звернуться до суду або правоохоронні органи.
Він також вважає необхідним провести спеціальні слухання в парламентському комітеті з питань правової політики з метою вдосконалення законодавства, «щоб подібні інциденти в принципі були неможливі».
Разом з тим, в Службі безпеці України підкреслили, що дії їх співробітників по відношенню до представників екстремістського руху «Наші» відповідали українському законодавству. У СБУ також висловили подив тим, що їх намагаються звинуватити в «викраданні» громадян. «Це все бредові фантазії», — сказав співбесідник агентства.
Коментарі

Читайте по темі
-
Зеленський — це шмат російського лайна, який українці в 2019 обрали своїм президентом. Чому досі ця московська шлюха куражиться над українськими військовими та далі знищує разом з своїм спільником путіним тисячі українців? Розслідування –
-
Диктатор Зеленський вчинив дії, спрямовані на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, на захоплення державної влади. Розслідування –
-
Диктатор Зеленський має сісти в тюрму за держзраду та знищення найкращих підрозділів ЗСУ на Курщині. Розслідування –
-
Всі кого привів Баканов по партспискам Слуг народу у Верховну Раду — це вороги і зрадники України –
-
Колись московіт Іван Сусанін, навмисно завів загін Речі Посполитої у непрохідний болотистий ліс. Московіт Зеленский зробив теж саме з найкращими підрозділами ЗСУ на Курщині –
-
Зеленський та путін готують вбивство Трампа як Кеннеді, — Вадим Гладчук –
-
Через місяць після інавгурації російського фсбешника Зеленського вбили Дмитра Тимчука. Це не совпаденіє! –
-
Про цей злочин Зеленського повинні знати всі прийдешні покоління –
-
Гладчук заявив, що Зеленський влашував політично вмотивовану травлю сину Порошенка з метою вбивства –
-
Замовна справа проти полковника Іллі Лапіна свідчить про відсутність в Україні верховенства права –
-
російські фсбешники Зеленський та Умеров зруйнували систему контролю закупівель Міноборони — це наймаштабніша диверсія російських спецслужб проти України. Розслідування –
-
Як кат Зеленський разом з путіним руйнує українські сімʼї й краде наш час спілкування з дітьми. Розслідування –
-
Сирський систематично знищує українських солдат в оточеннях та допомогає російському ворогу окупувати Донбас. Розслідування –
-
путін застосував біологічну зброю (ковід) проти Китаю! Розслідування –
-
Сахалін (Куедао), Владивосток (Хайшеньвай), та Хабаровськ (Болі) повинні знову стати китайськими, а Сі Цзіньпін може стати Великим збирачем китайських земель –