В листопаді НБУ витратив ще $2 млрд
Національний банк закликає громадян не формувати ажіотажний попит на інвалюту.
Про це журналістам повідомив перший заступник голови НБУ Анатолій Шаповалов.
Шаповалов також повідомив, що Національний банк України використовував на валютні інтервенції в листопаді $2 млрд, повідомляє Ліга.
Він відзначив, що Нацбанк на сьогоднішній день користується як інструментом інтервенції, так і інструментом валютних аукціонів для того, щоб зняти надлишковий попит на валюту.
У жовтні НБУ значно збільшив свої інтервенції на міжбанківському валютному ринку: їх загальний обсяг склав $4 млрд. 115 млн. замість $150,3 млн. у вересні.
Коментарі
Дата публікації: 26-11-2008 11:58 |
переглядів
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
