Черновецький підніме квартплату у столиці у 1,5 — 5 разів
9 грудня в Києві планують провести громадські слухання з питання нових тарифів на квартплату. На сьогодні мерія розробила тарифи, згідно з якими квартплата мінімально зросте в 1,5 рази, максимально — в 5,1 рази.
Про це заявив начальник Головного управління цінової політики Василь Яструбинський, пише «Сегодня».
Коментуючи інформацію для киян, розміщену на сайті Київської міської державної адміністрації щодо запропонованих для введення в місті нових тарифів, він зазначив, що ці цифри ще не остаточні.
«Цифри не остаточні. Вони оприлюднені для обговорення. У вівторок 9 грудня проведуть громадські слухання з цього питання», — сказав чиновник.
Він пояснив, що квартплата нараховується за складною формулою.
«Є 26 показників, наприклад, стан будинку, розмір прибудинкової території і кількість послуг, які надаються. Залежно від цих даних нараховується квартплата», — сказав Яструбинський, додавши, що нововведення неминуче.
У мерії повідомили, що згідно з напрацьованою схемою, в окремих будинках плата за житло зросте на 50 копійок, а в деяких — на 7,50 гривень. Зараз квартплата однакова для всіх і становить близько 1,3 гривні за 1 кв. м.
За новими розрахунками ціни піднімуться серйозно. Так, мешканцям «сталінки» за середню двокімнатну квартиру доведеться платити, виходячи з тарифу 2,49 гривні за кв. м, 119,52 гривень/місяць; мешканцям «хрущовки» за таку ж квартиру доведеться віддати 163,2 гривні з урахуванням тарифу 3,4 гривні за кв. м.
У будинках спец проекту квартплата становитиме — 314,4 гривень, виходячи з тарифу 6,55 гривні за кв. м; КТУ — 239,04 гривні при тарифі 4,98 гривні за кв. м.
За «гостинку» треба буде заплатити 192 гривні при тарифі 4 гривні за кв. м; за будинок 464 серії — 190,56 гривень при тарифі 3,97 грн. за кв. м; за БПС — 179,04 при тарифі 3,73 гривні за кв. м; за «чешку» — 166,08 гривні при тарифі 3,46 гривні за кв. м; за будинок дореволюційної побудови — 150,72 гривні при тарифі 3,14 гривні за кв. м.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
