У понеділок відкриють пам"ятник Гонгадзе
У понеділок у парку Марії Заньковецької планується офіційно відкрити пам'ятник журналісту Георгію Гонгадзе та іншим журналістам, які загинули за нез'ясованих обставин.
Як повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації, відкриття монумента заплановане на 17.00. На захід запрошені представники керівництва країни, дипломатичного корпусу, журналісти. А також запланована участь мера Леоніда Черновецького.
Також під час відкриття пам'ятника відбудеться запалення свічок у пам'ять про загиблих журналістів.
Як відомо, відкриття пам'ятника було заплановане ще влітку цього року, 22 серпня. Але через неготовність скульптурної композиції захід було перенесено на пізніший термін.
Розпорядження про відкриття в Києві пам`ятника журналісту Георгію Гонгадзе та іншим загиблим журналістам Черновецький підписав 26 лютого 2007 року.
20 березня минулого року в сквері на розі вулиць Червоноармійської, 115-121 та Тверської було встановлено пам`ятний знак на місці, де буде відкрито пам`ятник журналісту Гонгадзе та іншим журналістам, які загинули за свободу слова.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
-
Vadym Gladchuk: дев'ять методів боротьби з російськими КАБами –
