Кучмісти знову хочуть стати держстандартом?
Депутат фракції Української народної партії В.Цибулько не зміг потрапити на прес-конференцію колишніх керівників Держспоживстандарту та представників деяких політичних сил, повідомляє прес-служба УНП.
За словами В.Цибулько, прес-конференція була заявлена як «своєрідний реванш кучмістських сил щодо нинішнього керівництва Держспоживстандарту».
Він повідомив, що «прес-конференція проходила під охороною приватної фірми, що взагалі є парадоксом для пресових конференцій, а також за обмеженим списком журналістів, тож на неї не потрапили ряд представників ЗМІ». Окрім того, прес-конференція пікетувалася молодіжним рухом «Молодь-надія України» під гаслами: «Кучмісти, не заважайте працювати команді Ющенка!»
«Дії охорони і організаторів даної прес-конференції підпадають під статтю щодо перешкоджання діяльності народного депутата, і це перший прецедент, коли народного депутата не пропустили на прес-конференцію», — зауважив В.Цибулько.
Народний депутат України Володимир Цибулько мав намір оприлюднити в УНІАН своє депутатське звернення щодо зловживань службовим становищем колишнми керівниками Держспоживстандарту, які, за його інформацією, мають намір відновитися на колишніх посадах через суд.
Прес-конференція, на яку він намагався прорватися, користуючись правом депутатської недоторканості, анонсована таким чином: «Прес-конференція народних депутатів України, членів позафракційного парламентського об’єднання «Захист споживачів» — голови Партії захисників Вітчизни Юрія Кармазіна, уповноваженого представника фракції Народної партії Василя Надраги, члена фракції КПУ Віктора Мироненка, заступника голови правління Союзу споживачів України Дмитра Степанюка стосовно незаконних та корупційних дій керівництва Держспоживстандарту України на чолі з М.Негричем. На прес-конференції будуть оприлюднені факти: зловживання посадовим становищем керівництвом відомства, корумпованих дій, порушення конституційних та правових норм щодо діяльності громадських організацій та ЗМІ, погіршення стану споживчого ринку м. Києва через те, що столиця опинилася без державного захисту внаслідок незаконної ліквідації Головного Київського міського управління у справах захисту прав споживачів. Учасники вимагатимуть від правоохоронних та контролюючих органів провести розслідування цих фактів, а від Президента України та керівництва Уряду – очищення органів влади від чиновників-корупціонерів та звільнення М.Негрича і його оточення» (УНІАН, 4.11.2005, 12-00).
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
