Перевізники погрожують заблокувати Київ
Вантажоперевізники України заявляють про можливе блокування доріг Києва у випадку, якщо в найближчі дні не будуть виконані всі їх вимоги.
Про це заявив у середу на прес-конференції в Києві представник вантажоперевізників Києва Олександр Марков, повідомляє \"Інтерфакс-Україна\".
\"Ми поки можемо керувати ситуацією, поки стримувати, але якщо не будуть прийматися міри, ми не зможемо стримувати людей (біля сотні вантажівок знаходяться на окружній дорозі під Києвом)\", — сказав він.
На переконання Маркова, якщо не буде вжито заходів з боку влади, стримати тих, хто приїхав у Київ висловити свої вимоги, \"буде практично неможливо\".
Разом з тим він додав, що вантажоперевізники не хочуть перекривати вулиці столиці.
\"Ми не хочемо перекривати Київ, ми не будемо перекривати траси, поки не зустрінемося з офіційними особами\", — додав він.
Присутній на прес-конференції глава асоціації вантажоперевізників Львівської області Сергій Чепурний зазначив, що \"якщо через два дні не буде якихось рішень, стримати таку кількість людей буде нереально\".
\"Може просто відбутися вибух\", — підкреслив він.
Представники вантажоперевізники запевнили, що вони законослухняні громадяни і не хочуть йти на порушення закону, тобто блокувати дороги в столиці.
\"Якщо ми в Київ заженемо на проспект Перемоги машини, буде паралізовано рух. Якщо не будуть виконуватися наші вимоги, точно зайдемо в місто\", — зазначив Чепурний.
За його словами, це буде вимушений захід як відповідна реакція на бездіяльність влади.
Представники вантажоперевізників також зазначили, що вони спілкуються з органами внутрішніх справ. \"Ніякого силового впливу на нас немає, ми поки поводимося добре, а далі життя покаже\", — сказав Чепурний.
Також учасники прес-конференції нагадали, що їх акція безстрокова, і вони будуть проводити її доти, доки не будуть задоволені їхні вимоги.
Крім того, Марков заявив, що переговори між представниками протестуючих з главою Держкомітету з питань підприємництва Олександрою Кужель не задовольнили транспортників.
\"Ніякого рішення про припинення акції протесту бути не може\", — сказав він.
У свою чергу в центрі суспільних зв\'язків ГУ МВС України в Києві повідомили, що відслідковують цю ситуацію і спілкуються з представниками вантажоперевізників, які у даний момент знаходяться на окружній дорозі.
У главку також закликали учасників акції не вживати радикальних заходів, щоб потім не нести карну відповідальність.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Янукович відмовився від європейського вектора України сам, а Зеленський це робить хитріше за сценаріями свого куратора з фсб рф Патрушева, — Гладчук –
-
Гібрідний російський ворог Зеленський почав шанувати героїв УПА, ОУН та Бандеру зумисно для скандалів із сусідами поляками –
-
Комбат Ширшин підтвердив, що 425 і 225 м'ясні полки під особистим керівництвом росіянина Сирского –
-
Корчинський передав Дугіну маршрут групи ГУР МО України –
-
Про взаємини між лідером Народного Руху Чорноволом та замовником вбивства журналіста Гонгадзе Кучмою, якому Стефанчук вручив парламентську відзнаку імені Вячеслава Чорновола –
-
фсбешний хряк Стефанчук зробив підлог документів у парламенті, щоб допомогти Кучмі вийти зі скандалу з відзнакою імені Чорновола –
-
Мазепа порубав мов кабана на шкварки Зеленського –
-
Список українців, що померли під час навчань у полку росіянина Сирского «Скеля» за останні півроку –
-
Зеленский перетворив Україну на російське задзеркалля, — Гладчук –
-
Гладчук: Всі політики України, які повернули Польщі Орден Білого Орла і цим підтримали екскалацію конфлікту з поляками — корумповані росією! –
-
Матір неповнолітньої дитини суд позбавив волі на 5 років за критику диктатора Зеленського –
-
Одноразові сімейні виплати для того щоб зробити повернення з СЗЧ масовим, — альтернативна реформа ЗСУ –
-
Базове грошове забезпечення має дорівнювати зарплаті нардепів, одноразові виплати та нарахування за стаж у ЗСУ — альтернативна реформа –
-
Андрій Парубій був ціллю #1 для терористичної путінської росії. Розслідування –
-
Лист путінського рашиста Зеленского є елементом протидії російського фсб спробам Президента США Дональда Трампа зупинити геноцидну війну росії проти України, — Гладчук –
