У Раді хочуть допитати «Нафтогаз» за відключення міст від тепла
Партія регіонів пропонує запросити до Верховної Ради представника \"Нафтогазу України\" для пояснення відключення теплопостачання у кількох великих містах України.
\"Чому депутати в нашій залі не порушують питання, що сьогодні цілі міста, регіони відключаються від теплозабезпечення?\", — обурився член Партії регіонів Олександр Єфремов.
Депутат пояснив технічну сторону небезпеки таких відключень: \"Якщо ми сьогодні в мороз відключимо територію, а працівники комунальної сфери не встигнуть злити воду, то ми потім тільки при 20° тепла зможемо повернутися назад і запустити ці підприємства\".
Єфремов оголосив, що від теплопостачання нині відключають \"Дніпропетровськ, Донецьк, Луганськ, Херсон, Крим\".
\"Тепер йде перекручена інформація про те, що хтось десь має якийсь вплив на газові структури. Офіційно заявляю, що прямі угоди про поставку тепла і взяття в оренду комунальних котелень взяла на себе дочірня структура \"Газ України\", — заявив депутат.
\"Ми пропонуємо запросити в зал представника \"Нафтогазу України\", який відповідає за цей напрямок, щоб вони дали інформацію, чому вперше за всі роки незалежності йде відключення по цілих територіях і це робиться саме в період, коли йде грип\", — додав він.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
ЧЕРВОНА АРМІЯ СИРСЬКОГО –
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
