Корумпована Рада позбавила Ющенка впливу на радіо і телебачення
Президент більше не матиме свого представництва в Національній телекомпанії та Національній радіокомпанії.
Це випливає зі змін до закону \"Про телебачення і радіомовлення\", ухвалених парламентом у другому читанні.
Відповідно до внесених змін до законодавства, Національна телекомпанія України (НТКУ) і Національна радіокомпанія України (НРКУ) є державними телерадіоорганізаціями.
Раніше вони мали статус є державних підприємств.
Відтепер керівники Національної телекомпанії України та Національної радіокомпанії України призначаються на посаду і звільняються з посади Верховною Радою за пропозицією не менш як однієї третини народних депутатів від конституційного складу.
Раніше персональний склад громадських рад НТКУ та НРКУ затверджувався Верховною Радою: 9 осіб – за поданням депутатських фракцій, 4 особи – за поданням президента України та 4 особи – за поданням загальнодержавних об’єднань громадян, що діють у сфері виробництва і розповсюдження телерадіопрограм.
По-третє, тепер національна телекомпанія України та Національна радіокомпанія України мають свої статути, які затверджуються Постановою Кабінету Міністрів.
Організаційно-правовий статус Національної телекомпанії України і Національної радіокомпанії України може бути змінений лише на статус Суспільного телебачення і радіомовлення.
Раніше статус громадських рад НКТУ та НРКУ визначався статутами цих телерадіоорганізацій, а керівники Національної телекомпанії України та Національної радіокомпанії України призначалися на посаду і звільнялися з посади президентом за поданням Верховної Ради.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
