Верховний суд відмінив земельний дерибан Черновецького
31 березня Верховний Суд України скасував усі попередні судові рішення щодо землевідведень Київради та направив справу на новий розгляд у господарський суд першої інстанції.
Про це пише \«Обком\» з посиланням на прес-службу ВСУ.
У січні 2008 року заступник прокурора Києва в інтересах держави в особі Держкомітету України з земельних ресурсів звернувся до господарського суду з позовом до Київради про визнання недійсним її рішення від 12 липня 2007 про передачу землі ТОВ \"Літораль\".
Як обґрунтування позову позивач вказав, що цим рішенням була відведена частина лісової землі загальною площею 94,10 гектара КП \"Святошинське лісове господарство\". Землі були виключені з категорії землі лісового фонду і віднесені до земель запасу рекреаційного призначення.
До того ж рішення було прийнято без узгодження меж землекористування з користувачем суміжної земельної ділянки, яким є Інститут рибного господарства УААН.
Підставою для скасування Верховним Судом попередніх судових рішень стало те, що господарські суди, встановивши, що Київрада своїм рішенням вилучила земельні ділянки з виключенням їх з категорії земель лісового фонду і віднесенням їх до земель запасу рекреаційного призначення, не з\'ясували: належать ці земельні ділянки до земель територіальної громади Києва чи до земель державної власності.
Крім того, суди мусили з\'ясувати, чи не порушені межі землекористування інституту, який знаходиться у державній власності і чи не відбулося фактичне вилучення частини землі, яка перебуває в його користуванні.
Таким чином господарські суди у порушення вимог процесуального закону не з\'ясували цих обставин справи і прийшли до передчасного висновку про законність вилучення Київрадою спірних земельних ділянок, зміни їхнього цільового призначення та передачу їх в оренду.
Коментарі
![Кількість переглядів Кількість переглядів](https://sprotiv.org/wp-content/themes/sprotiv/images/i_views.png)
Читайте по темі
-
Через місяць після інавгурації російського фсбешника Зеленського вбили Дмитра Тимчука. Це не совпаденіє! –
-
Про цей злочин Зеленського повинні знати всі прийдешні покоління –
-
Гладчук заявив, що Зеленський влашував політично вмотивовану травлю сину Порошенка з метою вбивства –
-
Замовна справа проти полковника Іллі Лапіна свідчить про відсутність в Україні верховенства права –
-
російські фсбешники Зеленський та Умеров зруйнували систему контролю закупівель Міноборони — це наймаштабніша диверсія російських спецслужб проти України. Розслідування –
-
Як кат Зеленський разом з путіним руйнує українські сімʼї й краде наш час спілкування з дітьми. Розслідування –
-
Сирський систематично знищує українських солдат в оточеннях та допомогає російському ворогу окупувати Донбас. Розслідування –
-
путін застосував біологічну зброю (ковід) проти Китаю! Розслідування –
-
Сахалін (Куедао), Владивосток (Хайшеньвай), та Хабаровськ (Болі) повинні знову стати китайськими, а Сі Цзіньпін може стати Великим збирачем китайських земель –
-
Першими цілями Зеленський та російське фсб серед військових обрали Ленура Іслямова та Іллю Лапіна не випадково. Розслідування –
-
Звільнення Ленура Іслямова — це диверсія Зеленського проти кримськотатарського руху зі звільнення України від російських загарбників –
-
Зеленський та Єрмак незаконно виконують повноваження президента України. Вони це роблять одночасно і у різних місцях –
-
«Відкручувати голови тим хто хоче чергових виборів», — Вадим Гладчук сприймає погрозу вбивством від Зеленського як реальну та просить відкрити кримінальне провадження –
-
Як «могильщик Трампа» та ВІП клієнт Сбєрбанку росії Лещенко анонсував санкції проти Порошенка –
-
Як повстанець Грицько Сидельник зарубав 250 чекістів –