Прикордонні війська Російської Федерації окупували грузинську Південну Осетію й Абхазію
Прикордонні війська Російської Федерації розпочали так звану \"охорону кордонів Південної Осетії\".
У четвер у Москві було підписано двосторонні угоди з сепаратиськими режимами Абхазії і Південної Осетії про спільні зусилля в охороні \"державного кордону\". Документи передбачають, що Росія забезпечуватиме \"охорону кордону\" грузинських територій Південної Осетії й Абхазії до формування так званих \"органів прикордонної охорони\" цих невизнаних світом \"країн\".
Угоди між російськими окупантами та маріонетками Кремля з Абхазії і Південної Осетії укладено терміном на п\'ять років з можливістю автоматичного продовження.
За умовами домовленостей, обидва сепаратиські режими делегують російським агресорам повноваження \"по захисту рубежів\" від законної грузинської влади, поки не сформують свої прикордонслужби.
Державний департамент США піддав критиці угоди між Росією і владою Абхазії і Південної Осетії. За словами офіційного представника державного департаменту США Роберта Вуда, ці угоди не узгодяться з \"планом Медведєва-Саркозі\". \"Цей вчинок суперечить зобов\'язанням, які на себе взяла Росія при укладенні договору про перемир\'я з Грузією від 12 серпня, узгодженого при посередництві президента Франції Ніколя Саркозі\", — сказав Р. Вуд.
Раніше підписання договорів РФ із Південною Осетією й Абхазією піддали критиці головуюча в ЄС Чехія, МЗС Франції і НАТО.
МЗС Грузії у п\'ятницю назвав підписані 30 квітня у Москві угоди між Росією і владою Південної Осетії й Абхазії \"черговою провокацією, спрямованою на легітимацію окупації території Грузії\". В офіційній заяві зовнішньополітичного відомства Грузії угоди розцінено як \"ще одну спробу Росії збільшити свій військовий потенціал на окупованих територіях Грузії — в Абхазькому і Цхінвальському регіонах\". \"Грузія закликає міжнародне співтовариство активізувати зусилля з метою припинити ескалацію агресії Росії проти Грузії\", — говориться у заяві МЗС Грузії.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
-
Президент США Трамп анонсував зустріч з Зеленским у Давосі, але Буратіно залишається в Києві, зриваючи зусилля США зупинити геноцид українців –
-
російський фсбешник Петров звільнився з Національного військового меморіального кладовища –
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
