Ющенко повідомив, що Лозінський зламав Яворівському щелепу. Яворівській це заперечує

На колегії Генпрокуратури у вівторок президент Віктор Ющенко заявив, що колишній депутат від БЮТ Віктор Лозінський в 2004 році зламав іншому БЮТівцю Володимиру Яворівському щелепу.
\"У 2004 році ви не посадили цього шахрая ... який, вибачте, депутата Яворівського побив так, що зламав йому щелепу... А другого — довірену особу президента — він спустив зі сходів\", — сказав Ющенко, пише Комсомольская правда в Украине.
Водночас сам Яворівський спростував слова президента.
\"Заяви президента мене давно вже не дивують, але ця, звичайно, здивувала, оскільки стосується мене безпосередньо\", — сказав Яворівський в інтерв\'ю журналістам.
\"Останній раз мене бив за якусь провину мій покійний батько, коли я навчався у шостому класі\", — додав він.
Яворівський стверджує, що з Лозінським він познайомився тільки в 2007 році, коли той став депутатом.
\"Що стосується подій, що відбулися у 2004 році в сотому виборчому окрузі в Кіровограді, то там було всяке, включаючи стрілянину, але з Лозінським я там не перетинався\", — заявив він.
\"Чому Ющенко каже таке? Думаю, що його хтось дезінформував. А може, у Віктора Андрійовича випав зуб мудрості\", — відбріхується депутат.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Київ пахне димом, гаром і війною. Відомо про 28 локацій у Києві, що поруйновані внаслідок обстрілу –
-
Зеленский зловмисно не хоче підвищувати грошове забезпечення ЗСУ –
-
Вадим Гладчук: ворог України у москві, а не у Варшаві! –
-
Янукович відмовився від європейського вектора України сам, а Зеленський це робить хитріше за сценаріями свого куратора з фсб рф Патрушева, — Гладчук –
-
Гібрідний російський ворог Зеленський почав шанувати героїв УПА, ОУН та Бандеру зумисно для скандалів із сусідами поляками –
-
Комбат Ширшин підтвердив, що 425 і 225 м'ясні полки під особистим керівництвом росіянина Сирского –
-
Корчинський передав Дугіну маршрут групи ГУР МО України –
-
Про взаємини між лідером Народного Руху Чорноволом та замовником вбивства журналіста Гонгадзе Кучмою, якому Стефанчук вручив парламентську відзнаку імені Вячеслава Чорновола –
-
фсбешний хряк Стефанчук зробив підлог документів у парламенті, щоб допомогти Кучмі вийти зі скандалу з відзнакою імені Чорновола –
-
Мазепа порубав мов кабана на шкварки Зеленського –
-
Список українців, що померли під час навчань у полку росіянина Сирского «Скеля» за останні півроку –
-
Зеленский перетворив Україну на російське задзеркалля, — Гладчук –
-
Гладчук: Всі політики України, які повернули Польщі Орден Білого Орла і цим підтримали екскалацію конфлікту з поляками — корумповані росією! –
-
Матір неповнолітньої дитини суд позбавив волі на 5 років за критику диктатора Зеленського –
-
Одноразові сімейні виплати для того щоб зробити повернення з СЗЧ масовим, — альтернативна реформа ЗСУ –
