Видавці проти кримінального покарання за «аморалку»

Українська асоціація видавців періодичної преси (УАВПП) виступає проти намірів Верховної Ради ввести кримінальну відповідальність за порушення законодавства про суспільну мораль.
Про це йдеться у заяві УАВПП.
За інформацією УАВПП, 9 червня Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект закону про внесення змін та доповнень до Кримінального кодексу України (щодо захисту суспільної моралі), зареєстрований за № 1340 15 травня 2008 року.
\"Зазначений закон не може бути прийнятим з огляду на те, що оперує недосконалою термінологією Закону України «Про захист суспільної моралі». У разі прийняття вищезазначеного закону, під загрозою кримінальної відповідальності опиняться редактори та журналісти чоловічих й жіночих газет та журналів, а також таблоїдів, масових розважальних видань. Таким чином набуття чинності змін до ККУ означає закриття цілих сегментів ринку друкованих видань\", — зазначають в Українській асоціації видавців періодичної преси.
З цього приводу УАВПП звернулася до голів профільних комітетів Верховної Ради, Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення, а також голів парламентських фракцій.
В асоціації вважають, що ухвалені у першому читанні зміни до Кримінального кодексу не відповідають задекларованим завданням, а саме боротьбі з дитячою порнографією, натомість прийняття такого закону поставить поза законом цілі сегменти видавничого бізнесу.
Саме тому УАВПП протестує проти ухвалення цих змін до Кримінального кодексу і закликає видавців підтримати зазначений протест та висвітлювати дану проблему на своїх сторінках, аби не допустити знищення ЗМІ під гаслом «захисту моралі».
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
-
Президент США Трамп анонсував зустріч з Зеленским у Давосі, але Буратіно залишається в Києві, зриваючи зусилля США зупинити геноцид українців –
-
російський фсбешник Петров звільнився з Національного військового меморіального кладовища –
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
