Комітет виборців України бачить небезпеку у змінах до закону про вибори президента

Окремі експерти піддають різкій критиці ухвалені парламентом у п\'ятницю зміни до закону про вибори президента, заявляючи, що вони створюють перешкоди для проведення прозорих і демократичних виборів.
Різку критику викликають правила оскарження результатів голосування, можливість усунення від спостереження за виборами громадських організацій та збільшення до 2,5 мільйонів гривень грошової застави кандидатів, за умов повернення її лише тим, хто вийде до другого туру.
Про це сказав \«Німецькій хвилі\» голова Комітету виборців України Олександр Черненко.
Найбільший протест, за його словами, викликає норма про оскарження результатів виборів судом лише однієї інстанції і лише протягом 2-х днів.
\"Якби цей закон діяв в 2004 році, то тоді президентом був би обраний (лідер Партії регіонів) Янукович. Ми пам\'ятаємо, які тоді були фальсифікації. І Верховний Суд в прямому телеефірі це довів. За цим законом, що ухвалений тепер, зробити це практично неможливо\", — переконаний Черненко.
На його думку, українська громадськість має засудити ці законодавчі зміни та вимагати від президента накласти на них вето.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
