Медведєв почав ричати на Ющенка

Російський президент Дмитро Медведєв звинуватив керівництво України в антиросійському курсі.
Про це йдеться в його посланні до президента України Віктора Ющенка, текст якого оприлюднено на сайті президента РФ.
\"Проблеми в двосторонній співпраці, звісно, існували й раніше... Однак те, що ми спостерігаємо в роки Вашого президентства, не можна сприймати інакше, як відхід української сторони від принципів дружби і партнерства з Росією, закріплених у Договорі 1997 року. Я вже писав Вам про це в листопаді минулого року, але ситуація не тільки не виправляється, а, навпаки, деградує\", — заявляє Медведєв Ющенку.
Так, за словами президента РФ, \"у результаті цілеспрямованих дій\" адміністрації Ющенка сталася низка \"антиросійських\" подій.
У їх числі він називає \"антиросійську позицію України у зв\'язку з варварським нападом режиму Саакашвілі на Південну Осетію\". \"Через рік... знову гостро постає питання про те, що мирних мешканців і російських миротворців у Цхінвалі увивали з української зброї. Ті у Києві, хто постачав озброєння грузинської армії і, до речі, не має наміру припиняти робити це й зараз, повністю розділяють із Тбілісі відповідальність за скоєні злочини\", — заявляє Медведєв.
\"Політичне керівництво України, ігноруючи думку громадян своєї країни – не кажучи вже про відому Вам позицію Росії, – уперто продовжує курс на вступ до НАТО. Причому в якості \"аргументу\" використовуються натяки на \"російську загрозу\" безпеки України, якої, як Ви чудово знаєте, немає і бути не може\", — стверджує президент Росії.
\"Логічним продовженням такої деструктивної лінії є невпинні спроби ускладнити практичну діяльність Чорноморського флоту Росії – у порушення основних угод між нашими країнами про принципи його базування на території України\", — додає він.
За словами Медведєва, \"складається враження, що в Києві послідовно домагаються розриву усталених економічних зв\'язків із Росією, у першу чергу в сфері енергетики\" – \"у результаті під загрозу поставлене стабільне використання нашими країнами фактично єдиної газотранспортної системи, яка забезпечує енергетичну безпеку Росії, України, багатьох європейських держав\".
Крім того, президента РФ обурює те, що \"практично нічого не зроблено для того, щоб припинити порушення майнових прав російських інвесторів на Україні\".
Медведєв дорікає Ющенку в \"лінії на перегляд спільної історії, героїзацію нацистських поплічників, звеличування ролі радикал-націоналістів, нав\'язування міжнародному співтовариству націоналістично забарвлених трактувань масового голоду в СРСР 1932–1933 років як \"геноциду українського народу\"; \"витисненні російської мови\", вигнанні з України двох російських дипломатів, а також утручанні влади в справи православної церкви – він вказує на \"штучно створені\" несприятливі умови візиту патріарха Кирила.
Крім того, Медведєв розкритикував російсько-українські відносини у новому зверненні у своєму відеоблозі.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
