Ющенко вернул в парламент закон о выборах Президента без своей подписи

Президент Украины Виктор Ющенко возвратил в Верховную Раду Закон №1616-VI «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно выборов Президента Украины» и заявил, что готов обжаловать в Конституционном Суде положения этого закона – в случае вступления его в силу.
Как сообщили в Главной службе информационной политики Секретариата Президента, в письме в Верховную Раду Украины Глава государства напомнил, что 21 августа парламент во время повторного рассмотрения с предложениями Президента Украины принял указанный закон более чем двумя третями от своего конституционного состава. В то же время Президент в соответствии со ст. 94, п. 30 ч. 1 ст. 106 Конституции применил к этому закону право вето — в первую очередь из-за несоответствия его положений Конституции.
Учитывая, что закон был повторно принят 325 голосами народных депутатов и, несмотря на неконституционность, не может быть еще раз ветирован, В.Ющенко направляет указанный закон без подписи, давая возможность опубликовать его в порядке, предусмотренном последним предложением части четвертой ст. 94 Конституции Украины.
«Оставляю за собой возможность в случае вступления закона в силу в установленном порядке воспользоваться правом обжалования его положений в Конституционном Суде Украины», — говорится в письме главы государства в Верховную Раду.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
ЧЕРВОНА АРМІЯ СИРСЬКОГО –
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
