Медведько перевірить як «тринькає» Тимошенко народні гроші на свій піар

Депутат від НУ-НС Володимир В’язівський просить Генпрокуратуру перевірити факти використання бюджетних коштів на передвиборчу кампанію Юлії Тимошенко.
Про це сказано у відповідному запиті В’язівського на ім’я генпрокурора Олександра Медведька, повідомляє прес-служба \"Нашої України\".
\"Тимошенко використовує бюджетні кошти для проведення своєї виборчої кампанії, зокрема, необґрунтовано витрачаючи величезні суми на проведення нарад із сільськими та селищними головами\", — заявив В’язівський.
За його словами, на фінансування зборів сільських та селищних голів, які ініціювала Тимошенко, було витрачено із держбюджету \"надзвичайно великі кошти, і люди мають право дізнатися, скільки саме\".
\"У бюджеті цього року таких статей витрат не зазначено, тим більше ми всі розуміємо, в якій критичній ситуації зараз перебуває економіка держави... Тому я, маючи такі аргументи, звернувся до Генпрокуратури із запитом на відповідність використання державних коштів на такі заходи\" , — сказав В’язівський.
У свою чергу депутат від НУ-НС Андрій Парубій просить Генпрокуратуру перевірити джерела фінансування реклами Тимошенко на білбордах.
\"Я як народний депутат України подаю запит у Генеральну прокуратуру, щоб з\'ясувати, з яких джерел фінансування всю територію країни у великій кількості заповнили білборди Тимошенко\" — сказав Парубій.
Депутат сумнівається, що \"в умовах економічної кризи чесні підприємці готові виділяти великі гроші на білборди і концертні тури\", і припускає, що ці кошти можуть іти з державного бюджету або від іноземних спонсорів.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
ЧЕРВОНА АРМІЯ СИРСЬКОГО –
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
