Київська ТВК прикриває О.Омельченка
Нещодавно один з лідерів блоку ФОРУМ ПОРЯТУНКУ КИЄВА/ЗЕЛЕНА СТОЛИЦЯ директор Інституту міста Олександр Сергієнко звинуватив діючого мера у використання службового становища з метою незаконного ведення передвиборчої агітації.
Хоча О.Омельченко з 29 лютого знаходиться в офіційній відпустці, він продовжує „світитися” в усіх муніципальних ЗМІ та на ТРК „Київ” як діючий мер – веде сесії, виступає, коментує, перерізає стрічки і таке інше.
„Це ніщо інше, як передвиборча агітація за себе самого, красивого, яка оплачується з кишень киян – адже на їх податки утримується усі київрадівськи газети та ТРК „Київ” – заявив О.Сергієнко і звернув на це увагу міської територіальної виборчої комісії.
Однак ТВК „не зрозуміла” про якого саме О.О.Омельченка йдеться – вона відмовила О.Сергієнку в розгляді заяви, оскільки остання містила лише ініціали, а не „ім’я та по батькові суб’єкта оскарження”.
Олександр Сергієнко прокоментував дії комісії так:
– Київська ТВК вже зняла з реєстрації двох О.Омельченків, так що залишився лише один – діючий мер, а Сан Санич, який боїться чесної конкуренції і раніше називав себе „настоящим” мужиком, мабуть перестав їм бути.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
