Донецький суд відпустив Гіві Немсадзе — «ватажка» банди , на рахунку якої 57 вбивств
Суд закрив справу проти Гіві Немсадзе, якого вважали лідером донецької банди, на рахунку якої 57 вбивств.
Як повідомляє Комерсант-Україна, таке рішення ухвалив Київський райсуд Донецька на прохання Генпрокуратури.
Як відомо, у грудні 2005 року Головне управління МВС в Донецькій області повідомило, що знешкоджена банда на чолі з Немсадзе, на рахунку якої вбивства не менше 57 осіб, вчинені у 1990—2002 роках на території України і сусідніх країн.
Сам Немсадзе, оголошений в міжнародний розшук, повернувся до Донецьку у кінці липня цього року, з'явився в Генпрокуратуру з повинною і був відпущений на підписку про невиїзд.
У ході дводенного судового засідання він повністю визнав свою провину в тому, що не повідомив правоохоронним органам про вбивства шести осіб.
Однак, за його словами, він нікого не вбивав, а всі звинувачення на його адресу викликані тим, що його плутають зі старшим братом — Гурамом, який помер у 2003 році. «Якщо би брат був живий, то я, звичайно, не давав би цих свідчень», — заявив Немсадзе.
Як повідомив глава Київського райсуду Володимир Баулін, у протоколах слідства дійсно написані тільки ініціали «Г. Д.».
Коментарі

Читайте по темі
-
Терористична атака російських загарбників на Запоріжжя. #russiaisaterroriststate треба виключати з ООН за тероризм та геноцид –
-
Міністр МВС Аваков не буде “кончать по беспределу” п’ятого президента України Порошенка? –
134680
-
Роблять з Дмитра алкоголіка, — Гладчук звинувачує МВС Авакова у фальсифікації розслідування вбивства Тимчука –
35937
-
На Сумщині жорстоко побили екс-мера Конотопа і кандидата в нардепи Артема Семеніхіна. 2 фото 18+ –
64447
-
Смерть студентки Ирины Дворецкой в Житомирской области: журналисты узнали новые детали жуткой истории. Видео –
26570
-
Не мала 25 грн: кондуктор з водієм вночі вигнали з маршрутки 21-річну Ірину Дворецьку. Вона замерзла у лісі. Фото –
26568
-
Ігор Коцюруба знайдений мертвим у Червонограді: друзі підозрюють убивство –
35822
-
Кримінального авторитета Мультика випустили із СІЗО –
26569
-
Суд відпустив екстрадованого екс-керівника агрохолдингу «Мрія» Миколу Гуту –
26568
-
Известный нападениями на журналистов Вадим Титушко объявлен в розыск –
26569
-
Cлідство 3 рік вирішує, чи можна судити Толстошеєва, який збив на смерть жінку на тротуарі –
26570
-
Туроператора Join Up запідозрили у шахрайстві –
26571
-
Расстрел в Киеве: погибшего азербайджанца три года назад задерживали за попытку убийства. Расследование –
26570
-
Пропавший борец с ватниками найден раздетым и мертвым в лесу под Харьковом. 2 фото –
26568
-
Організатором нападу у Києві на захисника ДАПу Вербича є громадянин РФ –
26571