21.05.2024 15:48 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Донецькі підприємці пригрозили януковичам новим Майданом. Фото

29 жовтня 2010 року більше півтори тисячі чоловік, які займаються малим і середнім бізнесом, зібралися перед «білим домом» у Донецьку, щоб висловити обурення змінами податкового законодавства.

До економічних гасел першої акції 21 жовтня, підприємці додали заклики не голосувати за партію регіонів, комуністів і партію Литвина, які підтримали проект нового Податкового кодексу.

"Нас хочуть відкинути на 15 років назад, коли я починала свій бізнес! Я звертаюся до бюджетників, пенсіонерів і студентів — якщо ви знову оберете тих, хто вже при владі, ми розоримося, і студенти не зможуть знайти робочі місця. Зараз саме ми, підприємці, даємо 8 мільонів робочих місць країні! Ми — це майбутні безробітні! Подумайте, адже це ми, а не уряд, утримуємо своїх батьків пенсіонерів, оплачуємо вчителів своїм дітям, робимо ремонти в школах і лікарнях. Нас задушить новий податковий кодекс, і ми зникнемо як клас, якщо допустити прийняття таких антилюдських законів! " — сказала одна з учасників акції Аліса Біловодська.

Інший підприємець закликала політиків відмовитися від дорогих речей.

«Замість знищення підприємництва, нехай політики-олігархи поправлять економіку зниженням своїх витрат — відмовляться від „Бріоні“, „Лексусів“ і польотів за державний рахунок, а інакше ми зберемо в 10 разів більше людей і примусимо їх звернути на нас увагу!» — говорила Сторожук Ірина.

Мітингувальники пропонували влаштувати одноденний страйк на ринках і в магазинах, погрожували блокуванням автомагістралей і «підприємницьким майданом» в Києві, в день остаточного прийняття податкового кодексу.

29-10-2010-miting Donetsk1

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 29-10-2010 21:52 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , ,

Читайте по темі

  • Роман

    Задача нынешней власти одна — перевести экономику в режим контролируемой системы, где нет места возможности начать бизнес и его развивать. А будет только их неприкосновенный бизнес на 10 лет освобожденный от налогов. А кто ж еще сможет вложить деньги в легкую промышленность и отели??? Новой власти не нужны потенциальные конкуренты в виде ЧП, которые смогут открывать свои дела по всей стране. Им нужны только наемные батраки. ВОТ ТАКОЙ НАЛОГОВЫЙ КОДЕКС ОНИ И ПИШУТ. ДЛЯ СЕБЯ!!!

  • Pingback: Донецькі підприємці пригрозили януковичам новим Майданом

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100